منابع رسانه ای اعلام کردند که رژیم صهیونیستی که روز به روز منزوی تر می شود، قصد دارد دیواری حائلی را در اراضی اشغالی فلسطین و در مرزهای اردن احداث کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی النشره، کابینه رژیم صهیونیستی که روزانه منزوی تر می گردد، از بیم ناامنی قصد دارد دیواری حائل را در اطراف اراضی اشغالی احداث کند.

بر اساس این گزارش کابینه رژیم اشغالگر قدس قصد دارد دیواری حائل در اراضی اشغالی خود و در مرزهای اردن احداث کند. رژیم صهیونیستی این دیوار حائل را از اراضی تحت اشغال خود تا اردن و منطقه ایلات ادامه می دهد و آن را به دیوار حائلی که این رژیم برای جدایی خود با نوار غزه پیش از این احداث کرده است، متصل می کند و بدین صورت آن را تکمیل خواهد کرد.

یک رسانه خبری در این باره تاکید کرد که اطلاعاتی موثق در اختیار دارد که نشان می دهد رژیم اشغالگر قدس برای احداث دیوار حائل برنامه دارد و نتانیاهو نخست وزیر این رژیم نیز پیش از این در جریان سفر به مناطق مرزی اسرائیل و اردن در رابطه با آن سخن گفته بود.

طرح احداث دیوار حائل تا کرانه باختری ادامه می یابد تا از شکاف های امنیتی جلوگیری شود و همچنین جغرافیای شهرک های صهیونیست نشین نیز در کرانه باختری تکمیل گردند.