مدیر مؤسسه عروج اندیشه گفت: بالغ بر ۷۰۰ نوع نرم افزار در نمایشگاه قرآن و عترت استان قم عرضه شده که این محصولات از سوی ۸ شرکت تولیدکننده نرم افزارهای دینی تهیه شده است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از رسا؛ عباس مصطفوی، مسؤول غرفه اتحادیه نرم افزارهای اسلامی چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت استان قم در حاشیه نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با بیان این که نمایشگاه در ادامه نمایشگاه قرآنی سال های گذشته امسال نیز برپا شده است، گفت: برگزاری نمایشگاه های قرآن پلی برای رسیدن مردم به قرآن است.

وی با بیان اینکه محتوایی بودن و قوی بودن نمایشگاه قرآن یکی از عوامل مهم استقبال مردم از این نمایشگاه ها است، افزود: نمایشگاه اگر دارای محتوای غنی و در راستای اغنای نیاز مخاطب برگزار شود، مردم را جذب می کند.

مدیر مؤسسه عروج اندیشه ماندگار توجه به کمیت و کیفیت در برگزاری نمایشگاه ها را بسیار ضروری دانست و اظهار داشت: برای رسیدن به کیفیت های مطلوب نیاز است از الگوها، روش ها و تکنیک های غنی تر و جذاب تر بهره گیری شود.

مصطفوی نمایشگاه های قرآنی را بستری برای ارتباط بیشتر مردم با قرآن برشمرد و ادامه داد: هر چه انسان بیشتر با قرآن و آموزه های قرآنی انس پیدا کند، به کمال و تعالی والاتری دست می یابد.

وی در پایان گفت: غرفه نرم افزارهای علوم اسلامی در نمایشگاه با هدف ارائه محصولات دینی به مخاطبان و مردم قرآنی دایر شده و بیش از ۸۰ درصد محصولات عرضه شده نیز در خود استان قم تولید می شود.

مسؤول غرفه اتحادیه نرم افزارهای اسلامی چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت با بیان این که بیش از ۷۰ درصد محتواهای نمایشگاهی در سطح کشور از قم تأمین می شود، بیان داشت: اندکی ذوق و سلیقه می تواند بار معنوی نمایشگاه های قرانی را افزایش داده و مخاطبان بسیاری را با آثار و دستاوردهای قرآنی آشنا کند.

وی همچنین برپایی نمایشگاه های قرآنی در سطح کشور را بسیار مفید و ضروری برشمرد و افزود: تحقق این امر نیازمند یاری مسؤولان و ایجاد فرصت ها، امکانات و بسترهای مناسب است.

مصطفوی در پایان با اشاره به این که غرفه اتحادیه نرم افزارهای اسلامی چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت نرم افزارهایی با موضوعات دینی، تفسیری، حدیثی، سخنرانی، علمی، احکام و تمام حوزه های علوم اسلامی را برای عرضه به مخاطبان به نمایش گذاشته است، خاطرنشان کرد: بالغ بر ۷۰۰ نوع نرم افزار در نمایشگاه عرضه شده که این محصولات از سوی ۸ شرکت تولیدکننده نرم افزارهای دینی تهیه شده است.