سازمان فرهنگ وارتباطات اسلامی با صدور بیانیه ای از ملت عزیز ایران دعوت می‌نماید همچون سال‌های گذشته و با گامهای استوار در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن شرکت نمایند.

به گزارش پرس شیعه، متن پیام سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به شرح ذیل است:

بأسمه تعالی

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی هَدَانَا لِهَذَا وَمَا کُنَّا لِنَهْتَدِیَ لَوْلا أَنْ هَدَانَا اللَّهُ

سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را که با انفاس قدسی امام راحل عظیم‌الشأن (ره) و جانفشانی ملتی بزرگ به اسلام حیاتی دوباره و به ایران عزتی سزاوارانه بخشید، تبریک می‌گوییم.

انقلاب اسلامی ایران موجب شد ملتی کهن با اکسیر اسلام ناب محمدی (ص)، ازخاکستر ناشی از حاکمیت ظالمان در قرون متمادی برخیزد و ردای عزت و سربلندی بر تن کند و الگوی ملت‌های دیگر برای پیمودن مسیر والای استقلال و خودباوری شود.

اینک ایران سربلند پس از گذشت سی‌وهفت سال از پیروزی این انقلاب عظیم، با تأکید بر رکن رکین ولایت‌فقیه و برخوردار از رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مرزهای علم و فناوری را در نوردیده، مردم سالاری دینی را به دنیا عرضه کرده و با بهره‌مندی از استقلالی بی نظیر در نظام تصمیم‌گیری خود، آمال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران را محقق کرده و امید ملت‌های آزاده جهان شده است.

جمهوری اسلامی ایران امروز، نظامی است که در تمامی عرصه‌های مختلف سیاسی و اقتصادی، توانایی اعمال قدرت و تحقق خواسته ملت خویش را دارد و این همه با تکیه بر فرهنگ غنی ایرانی، اسلامی و به برکت خون پاک شهدای والا مقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دیگر عرصه‌های کارزار شرافتمندانه این ملت بزرگ حاصل شده است.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ضمن پاسداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در جای جای جهان، از ملت عزیز ایران دعوت می‌نماید همچون سال‌های گذشته و با گامهای استوار در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن شرکت نموده و با خلق حماسه‌ای دیگر، چشمان دشمنان را خیره و دلهای دوستداران این انقلاب عظیم را در سراسر جهان خشنود سازند.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی