قم- یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه دشمنان دائم درحال طراحی برنامه جدید علیه اسلام و ایران هستند، گفت: وهابیون وابسته به دشمنان و علیه شیعه هستند و به همین دلیل با مردم مسلمان یمن می‌جنگند.

به گزارش شیعه پرس، آیت الله العظمی نوری همدانی عصر یکشنبه در دیدار حجت الاسلام قاضی عسکر، نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت بر اقامه نماز جماعت تأکید کرد و گفت: همین اجتماعات است که می‌تواند در دنیا و در نشر معارف دینی کارساز باشد.

وی خطاب به قاضی عسگر افزود: مسئولان حج به نقطه‌ای مانند سرزمین مکه‌ای سفر می‌کنید که علاوه بر مسائل سیاسی، محل حضور وهابیون است. این وهابیون وابسته به دشمنان و علیه شیعه می‌باشند و به همین دلیل با مردم مسلمان یمن می‌جنگند.

این مرجع تقلید شیعیان بر بیداری و هوشیاری در مقابل دشمنان تأکید کرد و افزود: نباید لحظه از برنامه و اهداف دشمنان غفلت کرد چون معاندین، دائم در حال طراحی برنامه جدید علیه اسلام و ایران هستند.

وی با بیان اینکه نشر معارف دینی و قرائت ادعیه باعث رنج معاندین و خنثی شدن برنامه هایشان است، افزود: باید این برنامه‌ها را هر چه باشکوتر انجام داد تا شاهد نشر بیش از پیش مبانی دینی باشیم.

بیشتر بخوانید.....
فقیه جامع الشرایط در زمان غیبت متکفل امور ولایت و شارع است