اراک- وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: آنچه امروز سبب هراس دشمن و اقتدار نظام جمهوری اسلامی شده، راهیابی گفتمان انقلاب اسلامی به قلب جهان غرب است.

به گزارش پرس شیعه، سردار احمد وحیدی پیش از ظهر چهارشنبه در ششمین یادواره شهدای کارمند استان مرکزی که در اراک برگزار شد، اظهار داشت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی در عرصه منطقه ای و جهانی به سبب ایثارگری ها و جانفشانی های شهدا است و این اقتدار به حدی رسیده که دشمنان را با ما به پای میز مذاکره کشاند و آنان دریافتند که با تهدید نمی توانند کاری از پیش ببرند و اهداف خود را عملی کنند.

وی افزود: دشمن در سال های پس از انقلاب که نظام اسلامی به تازگی شکل گرفته بود همواره از روش های مختلف تلاش داشت تا این نظام مقدس را تضعیف کند و هیچگاه تصور نمی کرد نظام اسلامی به افتدار امروز برسد و به همین علت همه اقشار مردم همواره باید در برابر اقدامات دشمن هوشیار باشند.

وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیان داشت: جهان اسلام و انقلاب اسلامی امروز حاوی پیام های فرهنگی و معنوی مهمی برای تمام مردم کشورهای جهان است و دشمن باید بداند که نظام اسلامی و مردم ایران هیچگونه هراسی از اقدامات آنان ندارند و با بهره گیری از رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری مسائل را به بهترین شکل ممکن رفع خواهند کرد و بر توطئه های دشمن چیره می شوند.

سردار وحیدی تصریح کرد: اگرچه رشد و ارتقای تمامی عرصه های کشور اهمیت زیادی دارد اما همواره باید اصول اساسی و پایه ای نظام اسلامی مورد توجه قرار داشته و از آن غفلت نشود چرا که دشمن از این غفلت برای دستیابی به اهداف و اجرای دسیسه های همیشگی خود در برابر نظام جمهوری اسلامی سوء استفاده خواهد کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود درباره شهدا و رزمندگان استان مرکزی اظهار داشت: تقریم بیش از شش هزار شهید والامقام به انقلاب اسلامی در استان مرکزی، نشانگر ولایتمداری و وفاداری این مردم به انقلاب و امام راحل است و رزمندگانی همچون شهید آنجفی، نبیری و امیری از شجاع ترین رزمندگان دفاع مقدس بودند که همواره خوش درخشیدند و در نهایت نیز به مقام رفیع شهادت نائل شدند.