شهرکرد – نماینده ولی فقیه در استان چهار محال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: حرکت در مسیر آرمان های انقلاب از اهداف اصلی جوانان امروز جامعه باشد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد با اشاره به اینکه حرکت در مسیر آرمان های انقلاب از اهداف اصلی جوانان امروز جامعه باشد، گفت: جوانان انقلابی پایبند به آرمان های انقلاب اسلامی هستند.

وی عنوان کرد: انقلاب به واسطه جوان امروز جامعه به حرکت خود ادامه می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به اینکه تهاجم فرهنگی از مهمترین اقدامات دشمن علیه کشور به شمار می رود، تاکید کرد: دشمن به دنبال کمرنگ کردن ارزش های اسلامی در جامعه است.

وی تاکید کرد: دشمن از راه های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام و کشور است که مهمترین روش آن تهاجم فرهنگی به شمار می رود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد ادامه داد: باید در مقابل تهاجم های فرهنگی دشمن ایستاد و تقویت ارزش های اسلامی در جامعه بسیار ضروری است.

وی تاکید کرد: می توان در زمانی که تهاجم فرهنگی دشمن وجود دارد سالم زندگی کرد و در این دنیا و دنیای آخرت سعادتمند شد.

وی در ادامه با اشاره به ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: باید تلاش کرد که از این ماه بیشترین بهره را بگیریم.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: هر ساله در ماه مبارک رمضان جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار می شود که باید مومنان در این جشن شرکت کنند و تلاش خود برای آزادی زندانیان انجام دهند.