سی روز با پیامبر (ص) عنوان جدیدترین کتابی است که در ٩ جلد ویژه کودکان از سوی انتشارات قدیانی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم عرضه شده است.

به گزارش پرس شیعه؛ انتشارات قدیانی با ٣۵٠ عنوان کتاب در حوزه های کودک و نوجوان و بزرگسالان با محوریت اهل بیت (س)، پیامبران و امامان در نمایشگاه قرآن حضور دارد.

سی روز با پیامبر(ص) شامل ٣۶۵ حکایت از زندگی حضرت محمد(ص) است. این کتاب قصه واره های تاریخ زندگی پیامبر گرامی اسلام(ص) و زندگی نامه دقیق و صحیح کاملی است که به زبان ساده کودکانه نوشته شده است.

لازم به ذکر است، در مقدمه این کتاب آمده است: این کتاب پنجره کوچکی رو به دنیای بزرگ و زندگی پر ماجرای پیامبر گرامی اسلام (ص) را برای کودکان بازمی کند.

سی روز با پیامبر(ص) به روایت “حسین فتاحی” با تصویر گری «منصوره محمدی» در ٩ جلد و شمارگان دو هزار ٢٠٠ نسخه و با تخفیف ویژه نمایشگاهی به قیمت دو هزار و ٢٠٠ تومان عرضه شده است.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢۴ خرداد ماه تا ٨ تیر ماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ١٨ الی ٢٣:٣٠ برگزار می شود.