مدیر رادیو قرآن و رادیو تلاوت در نشست خبری در نمایشگاه قرآن به تشریح برنامه‌های رادیو قرآن و رادیو تلاوت برای ماه مبارک رمضان پرداخت.

به گزارش پرس شیعه؛  محمد حسین محمد زاده، مدیر رادیو قرآن و رادیو تلاوت در نشست خبری که عصر روز شنبه ٢٩ خرداد ماه در محل برگزاری نشست‌ های نمایشگاه قرآن برگزار شد، به تشریح برنامه‌های رادیو قرآن و رادیو تلاوت پرداخت.

وی گفت: رادیو قرآن در ماه رمضان، استقبال خوبی دارد و ما به گونه‎ای اجرای برنامه می‌کنیم که رعایت حال مخاطبان جدیدمان نیز شود.
محمدزاده افزود:بیشتر برنامه‎های ما در ٣� قسمت تنظیم شده است که اگر کسی برخی قسمت‎ها را شنید نیز بهره ببرد. برنامۀ آموزش روخوانی، آموزش روان‌خوانی، آموزش حفظ، آموزش احکام و آموزش مفاهیم را داریم، همچنین مباحث علوم قرآنی توسط “دکتر معارف” و اخلاق قرآنی توسط “سید محسن میرباقری” پخش می‌شود.
مدیر رادیو قرآن اظهار داشت: در مباحث تفسیری، از بیانات آیات “جوادی آملی و “ضیاءآبادی” استفاده می‌کنیم. آموزش تجوید توسط استاد “موسوی بلده” و آموزش روخوانی و روان‌‎خوانی توسط استاد “پورزرگری” اجرا می‎شود.
وی اظهار کرد: تلاوت ترتیل در ساعات پیک پخش می‎شود، همچنین بعد از ماه مبارک رمضان، برای غنی‌‎سازی اوقات فراغت خانواده‎ها برنامه را داریم.
گفتنی است، رادیو قرآن از جمله رسانه‌هایی است که بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را پوشش خبری می‌دهد.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢۴ خرداد ماه تا ٨ تیر ماه مصادف با ٧ تا ٢٢ ماه مبارک رمضان به مدت ١۶ روز در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) از ساعت ١٨ الی ٢٣:٣� برگزار خواهد شد.