دومین همایش بزرگ سادات با حضور شخصیت های شاخص سادات تسنن و تشیع از سرار کشور و با حضور تعدادی از میهمانان خارجی برگزار خواهد شد .

به گزارش شیعه پرس، دومین همایش بزرگ سادات، پنجشنبه دوم اسفندماه با حضور شخصیت های شاخص از سادات شیعه و سنی داخل و خارج از کشور در تهران برگزار می شود.

در این همایش باشکوه که با حضور ذریه پیامبر گرامی اسلام(ص) از سراسر کشور برگزار می گردد آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران، زهرا مصطفوی دختر حضرت امام (ره) مولوی عبدالصمد ساداتی امام جمعه سراوان و مولوی سربازی امام جمعه چابهار و شخصیت های بزرگی از سادات تسنن و تشیع ایراد سخن خواهند داشت.

همچنین نمایندگانی از چند کشور خارجی از موقعیت سادات کشور خودشان ارائه خواهند کرد و در بخش پایانی همایش هم شخصیت های سادات برگزیده تجلیل می شود.

در این همایش از مقام شامخ رئیس محمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی با حضور خانواده ایشان تجلیل می شود.

از تجلیل شوندگان دیگر این همایش می توان به خانوداه شهید سیدمجتبی نواب صفوی با حضور همسر ایشان، حضرت آیت الله سیدعلی اصغر دستغیب فرزند شهید محراب و تولیت محترم حضرت احمدبن موسی (ع)،حجت الاسلام والمسلمین سید رمضانعلی موسوی مقدم قائم مقام سازمان صدا و سیما، خانواده سیدمحسن موسوی دیپلمات اسیر دربند رژیم صهیونیستی یا حضور سرکار خانم مجتهدزاده همسر ایشان، همسر شهید سیدامیر میرسیار مدافع حرم و … اشاره کرد.

بیشتر بخوانید.....
اسباب ظهور در مسیر اربعین مهیا می شود/ سفر اربعین را تسهیل کنیم