قم – عضو شورای عالی حوزه‌ های علمیه با بیان اینکه هیچ کاری بالاتر از کمک و خدمت به بندگان خداوند نیست، گفت: خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران خدمتی ارزشمند و پربرکت است.

به گزارش پرس شیعه به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، آیت الله رضا استادی در جلسه شورای معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، گفت: هیچ کاری بالاتر از کمک و خدمت به بندگان خداوند نیست این کار باید با هدف کسب رضای خداوند متعال و به شکل صحیح و مناسبت و درشان انجام شود.

وی اضافه کرد: زندگی پر است از فرصت‌های مختلف فرصت زیارت، فرصت خدمت به والدین، فرصت ماه مبارک رمضان، فرصت عبادت، فرصت خدمت به مردم، باید از این فرصت‌ها در مسیر صحیح استفاده کرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: این پست و مسئولیت‌ها فرصت است برای خدمت به اقشار مردم، باید قدر این فرصت‌های مادی و معنوی را دانست و در مسیر تعالی گام برداشت.

وی ادامه داد: استفاده صحیح از این فرصت‌ها و ارائه خدمت مطلوب موجب محبوبیت است و همین محبوبیت تأثیرگذار بر روند خدمت رسانی است، محبوبیت امام در قلوب مردم بالاترین عامل موفقیت ایشان بود.

آیت الله استادی تأکید کرد: خدمت به خلق از ارزش بسیاری برخوردار است، نیازی نیست این خدمت حتماً وظیفه باشد، برای کسب رضای خداوند و با خلوص نیت باید به مردم خدمت کرد این خلوص نیت باعث می‌شود تا عمل وضع دیگری یابد.

وی افزود: اگر حتی نمی‌توان خدمتی را ارائه کرد باید با حسن خلق و اخلاق حسنه با مردم برخورد کرد تا راضی باشند تمام کارهای تبلیغی و فرهنگی با حسن خلق پیش می‌رود.