رئیس جامعه المصطفی العالمیه با انتشار بیانیه ای با اشاره به جنایات حکام بحرین علیه مردم و علمای این کشور و حمایت آل سعود از آن بر توقف این جنایات تأکید و نسبت به دست انتقام الهی هشدار داد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام و المسلمین اعرافی، رییس جامعه المصطفی العالمیه در بیانیه ای اقدامات حاکمان بحرین علیه مردم، علما و دانشمندان بحرین را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدامات حاکمان بحرین بر ضد مردم شریف و طبقات گوناگون آن به ویژه دانشمندن و علما و روحانیت روی جنایتکاران تاریخ را سفید کرده است و از همه ابزار ها و شیوه ها با ظالمانه ترین شکل ممکن و بر خلاف همه موازین انسانی و اخلاقی و شرعی و بین المللی برای سرکوب فریاد آزادیخواهانه و مسالمت جویانه بهره برده است و مع الاسف دولت ستمگر و مرتجع آل سعود این حاکمیت سست را مورد حمایت قرار داده است و سازمان های بین المللی در شعاع زر و زور و تزویر در برابر چنین پرونده سیاه و تاریکی در خاموشی مطلق و سکوت مرگبار فروافتاده اند و مستکبران جهانی آشکار و نهان از آن حمایت می کنند و اینک برگ منحوس و بی شرمانه این ستم ها در برخورد با فقیه مجاهد و عالم فرزانه حضرت آیت الله شیخ عیسی قاسم(دامت برکاته) و تعرض به احکام و مقدسات شریعت در دستور قرار گرفته است.

لازم است حاکمان کم خرد و پر ستم بحرین بدانند ملت ایران و حوزه های علمیه و مراجع عظام و روحانیت اسلام در کنار ملت شریف بحرین و علمای سر افراز آن بویژه این چهره ممتاز علمی و دینی قرار دارند و این حرکت اخیر در تعرض به ایشان و سایر علما و تعرض به احکام اسلامی را محکوم می کنند و هشدار می دهند که سریعاً باید این سیاست ها تغییر یابد وگرنه دست انتقام الهی در کمین است. وسیعلموا الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.

والسلام علیکم و رحمه الله

علیرضا اعرافی