مسئول روابط عمومی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تغییر ذائقه مردم و ارائه سبک زندگی آمریکایی از توطئه‌های دشمن در داخل کشور است.

به گزارش پرس شیعه، سردار رمضان شریف شامگاه چهارشنبه در جشن پیروزی انقلاب در مسجد جامع نکا اظهار کرد: سبک زندگی اسلامی – ایرانی از جمله تاکیدات رهبری برای پایداری زندگی و بقای آن است که دشمن در حال کم‌رنگ کردن این مسئله است.

وی افزود: دشمن تلاش دارد تا با جایگزین کردن سبک زندگی آمریکایی به جای سبک زندگی اسلامی- ایرانی و شیرین جلوه دادن شیوه زندگی‌های غربی و آمریکایی در بین مردم، ملت را از هویت اصلی خود دور کند و با دور شدن مردم از ارزش‌ها بتواند برنامه‌های خود را القا کند که باید هوشیار باشیم.

مسئول روابط عمومی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن تلاش دارد تا با برنامه‌های ضدفرهنگی خود ذائقه مردم را نسبت به برنامه‌ها و روش‌های زندگی آمریکایی و غربی شیرین کند و با تغییر این ذائقه از زندگی اسلامی به آمریکایی به خواسته‌های خود برسد که نباید در برابر این مسئله سر تعظیم فرود آوریم بلکه در این جنگ نرم باید همچون جنگ سخت ایستادگی همه‌جانبه داشته باشیم.

شریف با تاکید بر ولایت‌مداری و ولایت‌پذیری ملت، افزود: مردم در طول دوران مختلف این انقلاب، پایبندی به آرمان‌های انقلاب و ولایت‌مداری خود را ثابت کردند و اکنون در این برهه از تاریخ و در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور در انتخابات نیز با حضور گسترده، آرمان‌خواهی و توجه به ارزش‌های انقلاب را به نمایش خواهند گذاشت.

وی افزود: ملت ایران در طول سال‌های بعد از انقلاب خود توطئه‌ها، ترفندها، جنگ، تحریم و مسائل و مشکلات فراوانی را متحمل شده است و نائل شدن بر تمام این مشکلات به برکت ولایت به عنوان یک نعمت الهی به‌دست آمده است.

این مسئول با اشاره به ایستادگی مردم سوریه در برابر دشمن، خاطرنشان کرد: موفقیت‌های مختلف سوریه با حمایت دوستان ملت سوریه از جمله حزب‌الله لبنان و جمهوری اسلامی و همه کسانی که دل در گرو جبهه مقاومت داشتند حاصل شد و دشمن در این نبرد نابرابر تنها به زیرساخت‌های آن کشور ضربه زده است و اتحاد و همدلی مسلمانان مانع از دست‌درازی‌های دشمن در این سرزمین شده است.

مسئول روابط عمومی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ترفندهای دشمن در سوریه بر این ملت و مسلمانان کارساز نبود و دشمنان در این راستا بعد از شکست در عرصه نظامی و امنیتی به راهکار سیاسی رسیده‌اند و دولت سوریه در برابر این تجاوزات ایستاد و کشورهای عربی ایستادگی ارتش سوریه و مشاورانش را تحسین می‌کنند.

شریف یادآور شد: خدمت به ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از مهم‌ترین وظایف همه ما است و باید بدانیم که خضوع، عزت و ایستادگی رزمندگان ما در طول هشت سال دفاع مقدس موجب بالندگی و عزت امروز ما شده است و امنیت فعلی منطقه در گرو خون شهدا و هدایت‌های رهبری است.

وی در راستای تجاوز شناورهای آمریکایی به آب‌های ایران اسلامی، گفت: ماجرای توقیف دو شناور متجاوز آمریکایی به آب‌های جمهوری اسلامی ایران اسلامی، نمونه موفقی از کنترل و هدایت به‌موقع یک رویداد خبری امنیتی بود که زمینه هرگونه بهره‌برداری سوء از دشمنان گرفته شد.

مسئول روابط عمومی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه کشور ما از امن‌ترین کشورهای منطقه است و مسئولان کشور ما در بعد امنیت داخلی تلاش‌های فراوانی انجام داده‌اند و موفقیت‌های مختلفی در طول انقلاب حاصل شده است، ادامه داد: مردم ما نیز قدردان این مسئله و متعهد به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب هستند.

شریف گفت: دشمن در هر شرایطی در پی ایجاد روزنه و اختلاف است تا اصل انقلاب و دستاوردهای آن را به چالش بکشاند که تاکنون با رهبری مقام معظم رهبری موفق نشد و در ادامه راه نیز باید این انقلاب که محصول تفکر اسلامی امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری است با اقتدار راه موفقیت خود را بپیماید و به سر منزل مقصود برسد.