شهرکرد – استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه رخ نمایی اتحاد و وحدت ملی است.

به گزارش پرس شیعه به نقل ازمهر،قاسم سلیمانی دشتکی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه رخ نمایی اتحاد و وحدت ملی است، اظهار داشت: مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اتحاد ملی و وحدت ملی خود را به جهانیان ثابت می کنند.

وی اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه قدرت نمایی مردم ایران در جهان است و باید تلاش کرد که این راهپیمایی هر ساله پر شور تر از سال های گذشته برگزار شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مردم انقلابی و همیشه در صحنه همیشه در این روز حضور پر شور و گسترده ای داشته اند که امسال نیز باید این راهپیمایی از سال های گذشته پر شور تر برگزار شود.

قاسم سلیمانی دشتکی عنوان کرد: در عصر حاضر دشمنان اسلام توطئه های بسیاری در مسیر پیشرفت و توسعه کشور انجام می دهند که حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام این توطئه ها را ناکام می گذارد.

حضور پر شور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن انسجام اسلامی به همراه دارد

وی با بیان اینکه دشمن از اتحاد و وحدت ملی مردم ایران هراس دارد، ادامه داد: حضور پر شور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن انسجام اسلامی، همبستگی، همدلی و همزبانی ملت را نشان می دهد که همه باید نسبت به این مهم حساس باشیم.

استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: مردم چهارمحال و بختیاری در صحنه های مختلف انقلاب همیشه حضور پررنگی داشته اند.

وی عنوان کرد: یکی از اهداف اصلی دشمنان این کشور ایجاد تفرقه بین مردم و مسولان و مسلمانان است که حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان آنها در مسیر این هدف است.

قاسم سلیمانی دشتکی در ادامه اظهار داشت: امسال به برکت دهه فجر زمینه اشتغال بسیاری از جوانان استان چهارمحال و بختیاری در زمینه های کشاورزی، صنعتی و خدمات فراهم شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بسیاری از مشکلات اشتغالی استان در سال آینده حل خواهد و زمینه اشتغال در سطح استان افزایش پیدا خواهد کرد.