سمنان – ادارات تابعه اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان در بیانیه هایی جداگانه ضمن تاکید بر حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، یاد و خاطر شهدای انقلاب و امام خمینی(ره) را گرامی داشتند.

به گزارش پرس شیعه، ادارات تابعه اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان شامل شاهرود، سمنان، دامغان، میامی، سرخه، گرمسار و مهدیشهر ضمن صدور بیانیه هایی جداگانه، دهه فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و بر حضور حداکثری ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی تاکید کردند.

در این بیانیه ها می خوانیم: دهه فجر نقطه عطف تاریخ کشور و احیا دین مبین اسلام است، حماسه ای شکوهمند که با هیچ یک از انقلاب های جهان قابل مقایسه نبوده و نیست، این انقلاب ملتی را که سال ها در زندان وابستگی، حقارت و ظلمت به سر می برد، در سایه رهبری مردی خدایی امام خمینی (ره) به آزادی رساند.

اقتدار و سربلندی امروز این مرز و بوم، ثمره روشنگری های آن رهبر بی بدیل و اتحاد مردمی بود که برای رسیدن به مقصود از بذل جان نیز فروگذاری نکردند، قریب به چهار دهه از عمر این تجدید حیات می گذرد و همچنان رهنمون سایر ملت هایی است که به دنبال تغییر سرنوشت خویش و بریدن از بندهای استبداد و استعمار هستند.

راهپیمائی ۲۲ بهمن نشان از پایبندی و اعتقاد عمیق مردم ایران به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است، تجلی دیگری از وحدت و همدلی در پشتیبانی از ولایت فقیه و هوشیاری ملت برای حضور به موقع در عرصه های حساس و سرنوشت ساز، که باعث یاس دشمنان از آسیب رساندن و نفوذ به این نظام و رسیدن به اهداف شوم آنان می شود که همواره در تلاش هستند با سیاه کردن چهره انقلاب آن را بی ارزش کرده و بار دیگر عرصه را برای جولان استکبار فراهم کنند.

این حضور در راهپیمایی باعث تقویت عزم و اراده مسئولان برای آبادانی و پیشرفت کشور و حرکت رو به جلو تا رسیدن به قله های رفیع موفقیت درتمامی زمینه ها می شود.

شرکت در راهپیمایی تجدید بیعت با رهبری و ارزش نهادن به خون شهیدانی است که عزت امروز ما مرهون ایثار و از خودگذشتگی آنان است و این ملت کماکان این مهم را به خاطر داشته و با حضور خود آن را به رخ جهانیان خواهد کشید.

اعجاز روشنی که در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بر تارکه تاریخ نشست میراث گران‌بهای سال‌ها ستوه و ستیز ملتی نستوه بود که به اشارات امام بیداری‌ها، سیطره نظام استبداد و سلسله طاغوت را بر نتابید و با پایمردی به آرمان‌های والای خود که بر افراشتن پرچم توحید، حاکم ساختن نظام مردم‌سالاری دینی و تجلی فرهنگ ریشه گرفته از اسلام ناب بود، دست یافت.

دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است. در این روزهای عزیز، ملت ایران با رهبری داهیانۀ زعیم بزرگ جهان اسلام و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و با تاسی از آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) طومار ۲۵۰۰ سالۀ رژیم طاغوتی استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.

پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعۀ پیشرفت کشور در تمام عرصه ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه های مختلف از قبیل پزشکی، درمانی، نانو، هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، فناوری های نظامی فوق پیشرفته و … مرزهای دانش را درنوردیدند و همه اینها، گوشه ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

اما باید دانست که دشمن از پای ننشسته است و هر روز در لباس متنوع دام های بی شماری را بر سر راه انقلاب می گستراند و ما در شرایطی ۳۷ سالگی انقلاب خود را جشن می گیریم که نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر اصول و دفاع از حقوق مسلم ایران، در پی تعامل مثبت با جهان و ایفای نقش سازنده در منطقه و سیاست جهانی است.

اعجاز روشنی که در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بر تارکه تاریخ نشست میراث گران‌بهای سال‌ها ستوه و ستیز ملتی نستوه بود که به اشارات امام بیداری‌ها سیطره نظام استبداد و سلسله طاغوت را بر نتابید و با پایمردی به آرمان‌های والای خود که بر افراشتن پرچم توحید، حاکم ساختن نظام مردم‌سالاری دینی و تجلی فرهنگ ریشه گرفته از اسلام ناب بود، دست یافت.

ما امت دلاوری هستیم که از آتشفشان حادثه‌ها با امداد ایمان و رهبری ولایت گذر کرده‌ایم: در عرصه جنگ سخت پیروز بوده‌ایم. در ستیز نرم فرهنگی سرافراز شده‌ایم و شعله‌های خشم و شکست را بر دشمن زبون آوار کرده‌ایم و در سایه هدایت های روشنگرانه رهبر فرزانه انقلاب و با نثار خون شهیدان هسته ای صبر و استقامت ملت بزرگ ایران به ثمر نشسته و استکبار جهانی در برابر اراده ملت ایران زمین گیر و نا امید شده است.

اینک مردم ولایتمدار ایران اسلامی در آستانه تصمیمی بزرگ خود را آماده می‌کنند تا در صحنه ای دیگر برگی روشن بر صفحات آفتخار آمیز انقلاب اسلامی بیفزایند و با شرکت پرشور در انتخابات پیش رو حماسه ای دیگر خلق کنند و با حضور میلیونی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۴ نیز جلوه دیگری از خروش غیور مردان و غیور زنان میهن اسلامی بر علیه کفر و الحاد را به نمایش گذارند.

ادارات تابعه اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان، امروز در سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بار دیگر بر حفظ و حراست از دستاورد های انقلاب اسلامی تاکید کرده و ضمن تجدید میثاق با امام خمینی(ره) و رهبری و ادای احترام به مقام شامخ شهداء، مردم بصیر و انقلابی دامغان را در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت می کنند.