مهدیشهر – فرماندار مهدیشهر با اشاره به لزوم تحقق شعار سال مورد تاکید مقام معظم رهبری، گفت: اقتصاد مقاومتی جز در سایه تفکرات نو، عزمی راسخ و اقدام و عمل در چارچوب کار جهادی میسر نمی شود.

به گزارش پرس شیعه؛حسن ارگی عصر پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید شهمیرزاد به میزبانی فرمانداری مهدیشهر، ضمن بیان اینکه معیار مردم‌ برای‌ قضاوت‌ در مورد مسئولان‌ و مدیران‌ کشور، عملکرد آن‌ها در عرصه‌ خدمتگزاری‌ به‌ ملت‌ است، اظهار داشت: امروز هیچ‌ کاری‌ مهم‌تر از خدمت‌ به‌ مردم‌ وجود ندارد.

وی افزود: امروز اگر می خواهیم در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی موفق عمل کنیم باید در راستای اقدام و عمل دست به کار جهادی بزنیم و در این راه به ساعت اداری و میزان کار هفته ای بسنده نکنیم.

فرماندار مهدیشهر با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی و یارانش، گفت: بهشتی به این دلیل در بین اقشار مردم جاودان شد که سادگی، خلوص و خدمتگزاری را در اعمال، رفتار و افکارش نهادینه کرده بود و این ویژگی های بارز امروز می توانند الگویی برای مدیران ما باشند.

ارگی بابیان اینکه وظیفه همه ما مدیران دستگاه‌های اجرایی خدمت گذاری شایسته به مردم است، افزود: ما شأنی جز خدمت گذاری برای مردم نداریم لذا باید به این نکته در همه تصمیمات، اعمال و رفتارمان توجه ویژه داشته باشیم.

در این مراسم بهنام جهانی به عنوان بخشدار جدید شهمیرزاد معرفی شد.