معاون تولیت آستان مقدس حسینی (ع) تصریح کرد: با همه توان و امکانات از خانواده ‎های شهدا و مجروحان بسیج مردمی عراق حمایت می‎کنیم.

به گزارش پرس شیعه؛ سید سعد الدین هاشم، معاون تولیت آستان مقدس حسینی (ع) امروز در مصاحبه با خبرنگاران بر ضرورت توجه به خانواده شهدا و زخمی شدگان بسیج مردمی تاکید کرد و گفت: این خانواده‎ها بر گردن همه ما حق دارند و باید به آنان توجه و خواسته‎هایشان را برطرف کرد.

وی افزود: آستان مقدس حسینی (ع) از روزهای اول صدور فتوای جهاد کفایی از سوی حضرت آیت الله سیستانی تاکنون با همه قوا و امکانات به بسیج مردمی، خانواده شهدا و زخمی شدگان کمک کرده است.

سید هاشم تصریح کرد: حجت الاسلام شیخ عبدالمهدی کربلایی، نماینده حضرت آیت الله سیستانی بارها نبست به رسیدگی به خانواده‎های شهدا تاکید کرده و گفته است که شهدا در راستای لبیک به ندای مرجعیت و دفاع از اراضی و مقدسات این کشور از جان خود گذشته‎اند پس با یاری آنان شاید بتوانیم گوشه ای از خدمت آن‎ها را جبران کرده باشیم.

وی ادامه داد: آستان مقدس حسینی (ع) گروهی را برای بررسی وضعیت رزمندگان و مجاهدان در میدان نبرد با جریان تروریستی و تکفیری داعش و گروهی دیگر را برای بررسی و رسیدگی به خانواده شهدا و مجروحان تاسیس کرده است.

معاون تولیت آستان مقدس حسینی (ع) خاطرنشان کرد: دفتر حضرت آیت الله سیستانی با آستان مقدس حسینی (ع) همکاری و تعامل خوبی دارد و بر این اساس توانسته‎اند برنامه‎های ویژه و خاصی را برای فرزندان شهدا در مدارس ایتام برگزار کنند.