دشتی – امام جمعه خورموج گفت: با توجه به افزایش سالانه ۱۰ درصدی مصرف انرژی در سطح شهرستان، مردم در مصرف آن صرفه جویی کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام عبدالحسین مصلح در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر خورموج ضمن سفارش به رعایت تقوای خدا در همه شئونات زندگی اظهار داشت: امشب اولین شب از شب‌های قدر است که باید قدر آن را بدانیم و از این فرصت ارزشمند حداکثر بهره را ببریم.

وی با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) اسوه و الگوی برای همه اقشار وجامعه است، افزود: عدل، عدالت و اداره مملکت یکی از ویژگی های امیر المومنین علی (ع) است.

مصلح ادامه داد: گمشده امروز ما در نظام که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، بحث عدالت و اجرای قسط در جامعه است، عدالت در همه حوزه‌ها مد نظر معظم له است و دین مبین اسلام نیز تاکیدات زیادی در این خصوص دارد.

وی خاطرنشان کرد: حضرت علی (ع) تمام دغدغه‌اش اجرای عدالت و جلوگیری از ظلم و تجاوز است که مسئولان ما نیز تمام دغدغه‌هایشان باید همین موضوع باشد.

مصلح ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت آیت بهشتی، میر بهزاد شهریاری و عباس حیدری دو نماینده استان در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال نیز مراسم هفتم تیر ماه در روستای بحیری برگزار می‌شود که می‌طلبد همه مردم در این مراسم حضور باشکوه داشته باشند.

امام جمعه خورموج بر ضرورت صرفه جوبی در مصرف آب وبرق در سطح شهرستان تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به افزایش سالانه ۱۰ درصدی مصرف انرژی در سطح شهرستان که ناشی از جمعیت و غیره است، ضرورت دارد مردم در مصرف آن صرفه جویی کنند.

وی بیان کرد: در این راستا همه ادارات، و مردم روستاها و شهرها مصرف برق رعایت کنند تا در فصل تابستان با مشکل مواجه نشویم.