دشتی – امام جمعه بخش کاکی گفت: تلاش و تحرکات بخش صنعت و معدن برای خروج از رکود افزایش یابد.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد محمدی در خطبه‌ های نماز جمعه این هفته شهر کاکی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات نمازگزاران به دیدار اخیر شاعران با رهبرمعظم انقلاب در شب ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) اشاره کرد و اظهار داشت: تجلیل از پیشرفت هر ساله شعر کشور، تجلیل از مرحوم حمید سبزواری و بیان ویژگی های وی، توجه دادن به سرود به عنوان نوعی از شعر بسیار پر تاثیر، توجه به شعرهایی که با مضامین روز کشورگفته می شود از مهمترین بیانات معظم له در این دیدار بود.

وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص به خیانت های آمریکا در قضیه برجام اشاره کرد و افزود: در قضیه برجام آمریکایی‌ها کم خیانت نکردند که این ها باید گفته شود و این کار سیاسیون نیست که سیاسیون بگویند بهتر است که هنرمندان این ها را بیان کنند.

محمدی با اشاره به سوء قصد به مقام معظم رهبری توسط منافقین، هفته قوه قضائیه را تبریک عرض کرد و تلاش های رئیس کل دادگستری و قضات استان بوشهر در کاهش اطاله دادرسی در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.

وی خاطر نشان کرد: بار اصلی خروج از رکود بر دوش بخش صنعت و معدن است و این بخش باید تحرکشان را افزایش و تلاششان را مضاعف کنند.

امام جمعه کاکی به روز جهانی قدس نیز اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به شرایط حساس منطقه امسال باید همچون گذشته روز جهانی قدس باشکوه هر چه تمام‌تر برگزار شود.