نظر آباد – امام جمعه شهرستان نظرآباد گفت : حکومت نامشروع آل‌ خلیفه در بحرین تبدیل به حکومت خائن به مردم شده است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت السلام علی اکبر وثوقی در خطبه‌ های نماز جمعه شهرستان نظر آباد با یادآوری شب‌ های قدر و لزوم بهره‌گیری از آن، اظهار کرد: باید از شب‌های قدر استفاده کنیم چراکه خداوند برای اعمال این شب هزار بار پاداش در نظر گرفته است.

وی در ادامه ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امیر المومنین علی (ع) گفت: امام علی (ع) نماد مظلومیت در تاریخ است، آن حضرت حتی از حق خود گذشت تا اسلام زنده بماند و تفرقه در میان امت اسلامی ایجاد نشود، اما متاسفانه در حال حاضر مشاهده می کنیم که چطور آل سعود در میان جوامع و امت های مسلمان تفرقه ایجاد می کنند.

امام جمعه شهرستان نظرآباد اضافه کرد: حکومت نامشروع آل‌خلیفه در بحرین تبدیل به حکومتی خائن به مردم شده است، شهروندان بحرینی تقاضای معقولی دارند و می‌خواهند خودشان برای خودشان تصمیم بگیرند و حق رای داشته باشند.

حجت السلام وثوقی ادامه داد: جای تعجب دارد که چرا دولت هایی که ادعای حمایت از مظلومان را سر می دهند و خود را مدافع حقوق بشر می نامند در مقابل جنایتی که در بحرین رخ می دهد سکوت می کنند.

وی با اشاره به اینکه در کشور بحرین شیخ سلمان به حبس محکوم و رهبر معنوی این کشور سلب تابعیت می‌شود، گفت: ملت شریف ایران اسلامی این حرکات را محکوم می‌کنند این حرکات شبیه اقدامات شاه سابق ایران است که هرچه ظلم خود را بیشتر کرد، خودش به زحمت افتاد و در نهایت فرار کرد حال چنین سرنوشتی در انتظار آل‌خلیفه است.

حجت السلام وثوقی در ادامه سخنان خود با اشاره به فتوای خاخام‌های یهودی مبنی بر اینکه مسموم‌کردن آب فلسطینیان جایز است، گفت: لعنت بر مدعیان حقوق‌بشر آنها آل سعود را حکومت کودک‌کش معرفی می‌کنند اما یک روزه با پول، رای آنها برمی‌گردد.

امام جمعه شهرستان نظرآباد در پایان گفت: این نهایت ذلت، بی هویتی و بی مبنایی است که می شود با پول یک امر انسانی را زیرپا لگدمال و یک جنایتکار را از لیست تروریست های کودک کش خارج کرد آنها در برابر فتوای خاخام های یهودی هم سکوت کرده و دم بر نمی آورند.