شهر کرد – نماینده ولی فقیه در استان چهار محال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: اقتصاد مقاومتی به یک گفتمان عمومی در همه حوزه ها باید تبدیل شود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام محمد علی نکونام در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرکرد در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی به یک گفتمان عمومی در همه حوزه ها باید تبدیل شود، اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه بسیاری از مشکلات کشور را حل می کند.

وی افزود: باید زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور فراهم شود و تلاش شود از ظرفیت ها و پتانسیل های استان برای تحقق این امر استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان کرد: بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور در سایه تحقق اقتصاد مقاومتی حل می شود.

وی در ادامه یادآور شد: یکی از بخش ها پر ظرفیت برای تحقق اقتصاد مقاومتی بخش صنعت و معدن است که باید این حوزه مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، تاکید کرد: روز قدس روز هبستگی مسلمان در برابر دشمنان اسلام است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بیان داشت: مبارزه با اسرائیل یکی از از آرمان ها مهم انقلاب اسلامی است و باید با حضور در راهپیمایی امسال روز قدس حمایت خود را بار دیگر از مسلمانان فلسطین نشان دهیم.

وی با اشاره به فرا رسیدن شب های قدر، اظهار داشت: شب های قدر شب های ارزشمندی برای مسلمانان است و باید این شب ها را قدر بدانیم.