جاجرم – امام‌جمعه جاجرم گفت: آمریکا همواره به دنبال براندازی نظام و انقلاب اسلامی است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام سید محمد موسوی در خطبه‌ های این هفته نماز جمعه جاجرم اظهار داشت: آمریکا همواره به دنبال براندازی انقلاب و نظام اسلامی بوده و هست، بنابراین به‌سادگی از جنایت‌های چندین ساله امریکا و هم‌پیمانانش نمی‌شود گذشت و دل درگرو آنان داشته باشیم.

وی افزود: آمریکا برای براندازی نظام اسلامی از هیچ کاری ابایی ندارند چنانکه در ششم تیرماه سال ۱۳۶۰، دست به ترور مقام معظم رهبری زدند که خوشبختانه به نتیجه نرسیدند.

امام‌جمعه جاجرم در ادامه با اشاره به فرارسیدن هفته قوه قضاییه و شهادت دکتر بهشتی تصریح کرد: دشمن باهدف به شهادت رساندن شهید بهشتی ویاران خاص امام خمینی (ره) قصد داشت نظام را به حالت گذشته بازگرداند اما با هوشیاری مردم و مسئولان نظام هیچ‌گاه به هدف خود نرسیدند.

حجت‌الاسلام موسوی اظهار داشت: هم‌اکنون دشمن از کوچک‌ترین فرصت برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی کوتاهی نمی‌کند، بنابراین ما باید هوشیار باشیم و با ادامه راه امام خمینی (ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری نقشه‌های آنان را خنثی کنیم.

موسوی در ادامه ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار سربازان جان‌باخته حادثه واژگونی اتوبوس گفت: حادثه واژگونی اتوبوس حامل سربازان کشور سبب غم و اندوه فراوان در جامعه شد که امیدواریم مسئولان و بخصوص مسئولان حوزه حمل‌ونقل مشکلات و کاستی‌های این حوزه را برطرف کنند تا دیگر این‌چنین شاهد از دست رفتن جوانان نباشیم.

وی با اشاره به فرارسیدن شب‌های قدر تصریح کرد: ماه مبارک رمضان، بهترین ماه برای نزدیکی به خداوند است و علاوه بر آن شب‌های قدر نیز بهترین موقعیت برای خودسازی انسان است تا با الگو گرفتن از حضرت علی (ع) سبک زندگی خود را علوی کنیم.

امام‌جمعه جاجرم افزود: کار برای رضای خداوند و ترسیدن از قیامت دو ویژگی مهم برای رسیدن به زندگی علوی است، چنانچه این دو اصل در نظر گرفته شود قطعاً فساد از جامعه بیرون خواهد رفت.