اصفهان – امام جمعه موقت اصفهان به حضور مردم در راهپیمائی روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: ما با حضور آگاهانه خود خواب دشمن را آشفته می کنیم.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سید ابوالحسن مهدوی، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر اصفهان با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با جمعی از مسئولان آموزش عالی کشور، اظهار داشت: ایشان در این دیدار شرط رسیدن به اقتدار و عزت در آینده را تربیت جوانانی متعهد و متخصص دانستند که در بستر حوزه و دانشگاه پروش می یابند.

وی ادامه داد: ایشان بر لزوم داشتن اساتید و دانشجویان انقلابی تاکید کردند و فرمودند آنهایی که با بهانه های مختلف با نظام جمهوری اسلامی مخالفت می ورزند باید از تدریس در دانشگاه ها منع شوند.

امام جمعه موقت اصفهان به حضور مردم در راهپیمائی روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: ما با حضور آگاهانه خود خواب دشمن را آشفته می کنیم.

وی تصریح داشت: این حضور بدان معناست که همچنان اولویت نخست جهان اسلام مسئله فلسطین است و ما آن را فراموش نخواهیم کرد.

مهدوی بیان داشت: در شرایط کنونی که سازمان های حقوق بشر ادعای دفاع از انسانیت را دارند، مردم مظلوم بحرین زیر ظلم حاکمان ظالم سرکوب می شوند اما واکنش جدی و اقدامی برای رفع این مظلومیت از سوی این سازمان های صورت نمی گیرد.

وی اظهار داشت: البته هرچه زمان بیشتر می گذرد ملت های مسلمان هوشیارتر می شوند و دشمن را مایوس می کنند.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه اختلافات چند سال اخیر کشورهای اسلامی ناشی از توطئه دشمن به ویژه اسرائیل است، گفت: وزارت امور خارجه این رژیم هفته گذشته اعلام کرد، مسئله فلسطین آخرین اولویت جهان عرب است.