سمنان – نماینده ولی فقیه در استان سمنان با انتقاد شدید از سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم از رهبریان شیعه بحرین، گفت: این اقدام آل سعود نمونه ای بارز از دخالت های شوم آنها در امور منطقه است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سید محمد شاهچراغی ظهر آدینه در خلال خطبه های نماز جمعه سمنان به میزبانی مصلای این شهر، با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی شعاری بیش نیست، ابراز داشت: سلب تابعیت از رهبر شیعیان بحرین اقدامی محکوم و در بین سکوت معنادار مقام های غربی متاسفانه صورت گرفته است.

وی افزود: کار آل سعود به جایی رسیده که با بی شرمی تمام از رهبر شیعیان یک کشور دیگر سلب تابعیت می کند و این وقاحت در طول تاریخ کشورهای عربی بی سابقه است.

موضع ایران درباره دشمنان موضع سردار سلیمانی است

نماینده ولی فقیه در استان سمنان، با اشاره به نامه اخیر سردار سلیمانی درباره حوادث منطقه، گفت: موضع ایران درباره دشمنان موضع سردار سلیمانی است و ملت ایران همیشه نشان داده اند که پشتیبان ولایت هستند و در شب های پرفیض و برکت قدر برای این سردار اسلام و سربازان عرصه دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی دعا خواهند کرد.

آیت الله شاهچراغی، با اشاره به اینکه آل سعود و متحدانش از ایران اسلامی در هراس هستند، ابراز داشت: هشدار سردار سلیمانی به آل خلیفه را هشداری به موقع بود و این سردار رشید اسلام با نامه خود یکبار دیگر حیات و روحیه را به سربازان سپاه اسلام برگرداند.

وی افزود: ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی و شیعه خط قرمز های ما در منطقه است که سردار سلیمانی با اشاره به این خطوط قرمز، یکبار دیگر هشداری کاملا جدی به کسانی داد که حتی فکر نگاه مسموم به مرز وبوم ایران اسلامی را در ذهن می پرورانند.

اشراف اطلاعاتی ایران اسلامی در منطقه زبانزد است

امام جمعه سمنان با بیان اینکه اشراف اطلاعاتی ایران اسلامی در منطقه زبانزد است، گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) یکبار دیگر نشان دادند که دست خدای متعال پشتیبان این مملکت است و هیچ تهدیدی نمی تواند خللی بر اراده مردم متدین و دیندار ایران اسلامی در دفاع از ارزش هایشان وارد کند.

آیت الله شاهچراغی با اشاره به خنثی سازی توطئه شوم دشمنان اسلام در روزهای پیش، ابراز داشت: نیروهای وزارت اطلاعات با کار شبانه روزی خود معجزه آفریدند و با تلاش شبانه روزی، عناصر تکفیری و گروه های تروریستی را در داخل کشور که قصد بمب گذاری در ۵۰ نقطه کشور را داشتند، دستگیر کردند که این امر جز در سایه عنایات پروردگار وائمه اطهار (ع) میسر نبود.

وی افزود: دشمن هیچ وقت دست از سر جمهوری اسلامی برنداشته و برنخواهد داشت و اگر عنایات امام زمان (عج) به کشور و مردم ما نبود، معلوم نبود چه سرنوشتی داشتیم.