جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر جوانات با امید و اراده و همت و ذهن‌های روشن به جنگ مشکلات فعلی جامعه بروند، مشکلات حل می‌شود.

به گزارش پرس شیعه به نقل از مهر، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در گفتگو با مهر، با اشاره به الزمات موفقیت انقلاب در اجرای منویات مقام معظم رهبری اظهار کرد: همانطور که گام اول قدم گذاشتن در جهان ناشناخته‌ها بود را موفق طی کردیم و رهبر عزیز ما هم فرمودند که در گام اول تجربه قبلی وجود نداشت، امروز به تجربیات موفق چهل سال گذشته متکی هستیم و به این نتیجه رسیدیم که اگر دقیقاً همان خطوط اساسی که رهبر معظم انقلاب تبیین می‌کنند و افق‌های روشنی که ایشان برای سعادت جامعه ما ترسیم می‌کنند، ما همان خطوط را طی کنیم و همان مفاهیم را به واقعیت‌های زمین تبدیل کنیم، در گام دوم موفق خواهیم بود.

جانشین فرمانده کل سپاه بر ضرورت داشتن تفسیر عملیاتی از فرمایشات راهبردی رهبر انقلاب تأکید کرد و گفت: لازم است که اتحاد و انسجاممان را حول ایمانمان حفظ کنیم و حرکت جهادی انجام دهیم و ساکت نباشیم، همچنین تحت تأثیر القائات دشمن قرار نگیریم، گام دوم را مطمئن‌تر و محکم‌تر برخواهیم داشت و قله‌های رفیع‌تری را فتح خواهیم کرد.

سردار سلامی خطاب به جوانان جامعه اسلامی که بیانیه رهبر انقلاب برای آنها نوشته شده است، گفت: به نظر می‌رسد که میدان در حال و آینده متعلق به جوان هاست و آنها باید ذهن‌های خود را به نور دانش و علم بارور کنند.

وی تصریح کرد: لازم است جوانان در کنار دانش و علم تذکیه را مورد توجه قرار دهند، یعنی ذهن‌ها و قلب‌ها را بسازند و یک خود سازی نیاز دارند.

جانشین فرمانده کل سپاه داشتن امید و جوشش را از الزامات راه جوانان در عملی کردن بیانیه گام دوم انقلاب خواند و گفت: لازمه جوانی امید است و اگر جوانات با امید و اراده و همت و ذهن‌های روشن به جنگ مشکلات فعلی جامعه بروند، مشکلات حل می‌شود و با شتاب بیشتری نسبت به گذشته جامعه را اعتلا خواهند داد.