وئام وهاب در واکنش به اظهارات سعد الحریری علیه ایران، گفت: شیخ سعد! ایران برای آزاد سازی مسجد الاقصی از مقاومت فلسطین حمایت مالی می‌کند و عربستان برای نابودی عراق، سوریه و یمن پول خرج می کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از العالم، «وئام وهاب» رئیس حزب «توحید عربی» لبنان به اظهارات اخیر «سعد الحریری» رئیس جریان المستقبل علیه ایران واکنش نشان داده و از آن به شدت انتقاد کرد.

بر اساس این گزارش، وی خطاب به الحریری در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: شیخ سعد! ایران از گروه های مقاومت در فلسطین حمایت مالی به جای می آورد تا بیت‌المقدس آزاد شود؛ این در حالی است که عربستان سعودی اموال خود را در راه نابودی سوریه، عراق و یمن به کار گرفته است.

رئیس حزب توحید عربی لبنان خطاب به الحریری ادامه داد: مملکت تو (عربستان سعودی) حامی اصلی تروریسم در سراسر جهان است و از تروریست ها حمایت مالی به جای می آورد.

وی همچنین افزود: عربستان سعودی به منظور خوش رقصی برای اسرائیل، با ایران تنش ایجاد می کند و تو (الحریری) نیز چنین هدفی را دنبال می کنی.

وئام وهاب در پایان نیز نوشت: بسیار متعجم که دادستانی کل در صورت هرگونه اهانت به عربستان سعودی در سریع ترین زمان ممکن وارد عمل می شود، اما در قبال اظهارات موهن الحریری علیه کشورهای دوست و برادر همچون ایران و سوریه سکوت کرده است.