فرماندار پارس‌ آباد با تأکید بر این‌که آرامش و امنیت کشور مرهون جانفشانی و مجاهدت مدافع حرم بوده، گفت: حمایت از جبهه مقاومت تضمین امنیت کشور است.

به گزارش پرس شیعه؛ اکبرصمدی عصر امروز در جلسه شورای اداری با اشاره بر اهمیت ارائه کمک‌ های مالی برای مصرف در جبهه مقاومت اسلامی اظهار کرد:همه تلاش و کوشش خویش را برای ایجاد ستادی پر کار در امر پشتیبانی از جبهه مقاومت به کار خواهیم بست.

وی با تأکید بر این‌که آرامش و امنیت کشور مرهون جانفشانی و مجاهدت مدافع حرم بوده، اظهار داشت: حمایت از جبهه مقاومت تضمین امنیت کشور است، و به عبارت دیگر محور حمایت از مدافعان حرم امنیت ایران اسلامی را بیمه می کند.

فرماندار پارس آباد با بیان اینکه هر کس در هر جایگاهی که قرار دارد در پشتیبانی از جبهه مقاومت مسؤول است یادآور شد: پشت پرده داعش و دیگر گروه‌های تروریستی که ظاهری اسلامی دارند، صهیونیسم با همراهی آل سعود و دیگر کشورهای غربی و منطقه‌ای از این گروه‌های تروریستی حمایت می‌کند.

صمدی با اشاره به حمایت های خود جوش مردم و مسئولان از جبهه مقاومت، افزود:تمام فعالیت‌های و حمایت های مالی این ستادپشتیبانی بدون هیچ گونه چشم داشتی به صورت داوطلبانه، قانونی وشرعی است.

فرماندار پارس آباد با تشریح جبهه مقاومت اسلامی در کشور های اسلامی به مشارکت در کمک رسانی به رزمندگان در سنگرهای مقاومت تاکید کرد و گفت: امروز نسبت به پشتیبانی وحمایت از جبهه های مقاومت، حفظ آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دینی محسوب می شود.

سرهنگ پاسدارمطلب شاهی در ادامه گفت: با توجه به این‌که سوریه در سال‌های اخیر مورد تجاوز تکفیرهای قرار گرفته و تابه حال چندین هزاران نفر از مردم سوریه کشته و یا زخمی شده‌اند، نیاز ضروری برای امداد به مردم مظلوم سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت وجود دارد.

فرمانده سپاه و دبیر ستاد مدافعان حرم شهرستان افزود: آنچه که اکنون باید مسئولان ومردم شهرستان برای حمایت از جبهه مقاومت انجام دهند، جمع‌آوری کمک‎های نقدی و غیرنقدی به مردم ستمدیده این کشور است.

وی با تاکید به اینکه باید قدر ولایت و امنیت را در عمل نشان دهیم و به یاری وکمک به رزمندگان در تثبیت امنیت کشور کوشا باشیم.

شاهی با اشاره به اعتراف صریح هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا در کتاب خود با عنوان “گزینه‌های دشوار” سخنان غافلگیر کننده‌ای را مطرح ساخته و اذعان کرده است که داعش در واقع ساخته دست آمریکا با هدف تقسیم خاورمیانه است، اضافه کرد: وی به ۱۱۲ کشور جهان سفر کرده بود و با برخی از کشورها توافق حاصل شده بود تا به محض اعلام تاسیس داعش این گروه را به رسمیت بشناسند.

نماینده مردم شهرستان پارس اباد وبیله سوار در مجلس نیز به انتخابات کمسیون های تخصصی مجلس دهم اشاره کرد و گفت: اولویت اول من با توجه به رشته تحصلیلی ام (حقوق)در کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی بود.

شکور پورحسین افزود: در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به دنبال ارتباط با سرمایه گذاران خارجی و جذب آنها برای سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد بودم.

وی تصریح کرد: امید است بتوانیم در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تعامل وبا جذب سرمایه‌گذار و ایجاد رونق اقتصادی در شهرستان مرزی بتوان برای جوانان جویای کار اشتغالزایی کرد.

پورحسین بیان کرد:رفع مشکلات بیکاری و معیشتی مردم از دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، از اولویت های مجلس دهم است.

ارسال ۳ هزار بسته غذایی از اردبیل به مدافعان حرم سوریه

شاپور قهرمانی نیز عصر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی مدافعان حرم در خلخال اظهار داشت: یکی از وظایف مهم ستاد پشتیبانی مدافعان حرم جلب و جذب مشارکت‌های مردمی در راستای کمک‌‌رسانی به مدافعان حرم است که انتظار می‌رود با راه‌اندازی ستاد پشتیبانی مدافعان حرم در خلخال شاهد گام‌های مثبت مردم و خیرین باشیم.

رئیس ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم استان اردبیل گفت: در راستای پشتیبانی مدافعان حرم، ۳ هزار بسته غذایی از استان اردبیل به مدافعان حرم در سوریه ارسال می‌شود.

وی تصریح کرد: اهالی شهرستان خلخال پشتوانه مطلوبی در حمایت از انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی داشتند و در عرصه‌‌های دفاع از مرزهای اعتقادی، دینی، ایمانی و ملی پشتکار خود را نشان داده و در شرایط فعلی نیز با توجه به‌ پیشینه انقلابی خود با اهدای کمک‌ های نقدی و غیر‌نقدی ستاد مدافعان حرم شهرستان خلخال را یاری خواهند کرد.

امام جمعه خلخال نیز در این جلسه بیان کرد: نیاز است در راستای کمک‌رسانی به مدافعان حرم شناسایی افراد خیر در سطح شهرستان صورت گیرد که در این زمینه ستاد پشتیبانی مدافعان حرم در قالب کمیته‌های مردمی با برخورداری از امکانات اداره‌ها و نهادهای دولتی شهرستان فعالیت می‌کنند.

وی افزود: مدافعان حرم با نثار جان و مال خویش در راه حفظ ارزش‌ های دینی و اسلامی و نیز پاسداری مرزهای ایران اسلامی حق بزرگی بر عموم مردم ایران دارند و ما باید قدردان این دلاوری‌ها و رشادت‌ها باشیم.

نماینده ولی فقیه در خلخال گفت: دفاع از حرمین شریفین یک وظیفه شرعی و اعتقادی برای همه مردم شیعه ایران اسلامی است و کمترین کار از سوی ما حمایت از رزمندگان حاضر در این مناطق است که این یک وظیفه شرعی و انسانی است و همگان باید با احساس مسئولیت در این زمینه مدافعان حرم را با کمک‌های مادی و معنوی همراهی کنیم.