معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا خود را ابرقدرت دنیا می‌داند، در حالی که وقتی مقابل جبهه حق قرار می‌گیرد، ضعیف‌ترین کشور به شمار می‌رود.

به گزارش پرس شیعه، سردار علی فدوی صبح امروز در همایش «من هم یک سپاهی هستم» در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد گفت: همدلی و هم افزایی که اکنون میان سپاه و دیگر نهادهای کشور به وجود آمده به دلیل دشمنی اخیر آمریکا بوده است.

وی افزود: چهل سال است که دشمنی بی وقفه از سوی آمریکایی‌ها به جمهوری اسلامی ایران وارد می‌شود اما ایران همواره در حال توانمندتر شدن است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: به دلیل اینکه جمهوری اسلامی ایران در منطقه به توانمندی‌های مختلفی دست یافته است، اکنون کشورهای کوچک به خود می‌بینند که با آمریکا مخالفت کنند.

فدوی افزود: جلوه باطل ضعیف است و آمریکا خود را ابرقدرت دنیا می‌داند، در حالی که وقتی جبهه حق مقابل آن قرار می‌گیرد، ضعیف‌ترین قدرت به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) به اصل دوم قانون اساسی بسیار توجه داشتند، چرا که حیات درونی جمهوری اسلامی ایران در این اصل مشخص شده است.

فدوی خاطرنشان کرد: وقتی که بنده خدایی در کامل‌ترین وجه خود مانند امام خمینی (ره)، سپاه پاسداران را درست می‌کند، در واقع روح وی در تمامی ابعاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تجلی دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دانشگاه آزاد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک اشتراک با یکدیگر دارند و آن هم این است که هر دو مولود انقلاب هستند.

وی با اشاره به دشمنی‌های آمریکا برعلیه ایران گفت: آنچنان از این مرحله عبور می‌کنیم که آمریکا به خود لعنت می‌فرستد که چرا چنین کاری را در خصوص سپاه پاسداران انجام داده است.

فدوی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران اکنون چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته و به تکیه گاه دست پیدا کرده است.

وی افزود: یکی از ارکانی که موجب تقویت جمهوری اسلامی ایران در سال‌های گذشته شده، توسعه فعالیت‌های علمی و دانشگاهی است که دانشگاه آزاد اسلامی نیز نقش مؤثری در آن داشته است. در دانشگاه امام حسین (ع) قرار است با دانشگاه آزاد جلسات مشترکی داشته باشیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر امروز آمریکا در حوزه علم و فناوری به جایگاهی دست یافته است، این جایگاه به واسطه ایرانیانی است که در آن کشور فعالیت می‌کنند.

فدوی تأکید کرد: ما جنگیدن در خانه خود را به سرعت به جنگیدن در خارج از مرزها و هزاران کیلومتر آن طرف تر تبدیل کردیم که این امر نشان دهنده قدرت ایران است.

وی اظهارداشت: وزیر خارجه آمریکا از این موضوع که یک خط هوایی ایران به صورت مستقیم به کاراکاس ایجاد شده ناراحت است، چرا که کاراکاس یعنی پشت حیات خلوت آمریکا.