معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن متعلق به هیچ جریانی نیست و مردم تنها برای لبیک گفتن به ندای مقام معظم رهبری در صحنه حضور یافتند.

به گزارش پرس شیعه،ابولفضل طاهرخانی ، اظهار داشت: روز ۲۲ بهمن مانند سال‌های گذشته شاهد حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی هستیم و امروز مردم ایران بازهم مانند همیشه به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: مردم در روز ۲۲ بهمن مانند سال‌های گذشته مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی کوبیدند و مانند همیشه به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و از نظام جمهوری اسلامی حمایت کردند.

وی عنوان کرد: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و بازهم شعار ” تا آخر ایستاده ایم” را عملیاتی کردند.

طاهرخانی خاطر نشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که پیوند ملت با نظام و مقام معظم رهبری نا گسستنی است و دشمنان نمی‌توانند سبب از بین رفتن پیوند میان ملت و نظام جمهوری اسلامی شوند.

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به این باور رسیده‌اند که مردم نظام جمهوری اسلامی ایران را دوست داشته و با وجود تمامی مشکلات در پاسخ به ندای مقام معظم رهبری در تمامی مناسبت های ملی و مذهبی حضور می‌یابند.

وی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن متعلق به هیچ جریانی نیست و مردم تنها برای لبیک گفتن به ندای مقام معظم رهبری در صحنه حضور یافتند.