ورامین-امام جمعه ورامین گفت:امروز مجلس، دولت، کشاورزی، صنعت و سیاست کشور برای خود این ملت است و هیچ قدرتی در عالم هیچ دسترسی بر این کشور ندارد و همین امر آمریکا را عصبانی کرده است.

به گزارش پرس شیعه، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ورامین اظهار داشت: خداوند متعال، قرآن و اهل بیت را به عنوان دو وسیله هدایت بشر قرار داد.

امام جمعه ورامین افزود: بر اساس تعالیم اسلامی برای رسیدن به سعادت حقیقی باید به این دو ریسمان الهی تمسک جست و قطعا در روز قیامت در این زمینه از همه ما سوال خواهد شد.

وی با اشاره به این نکته که قرآن به عنوان امانتی الهی نزد بشر قرار دارد، ادامه داد: قرآن کریم به عنوان حجت کبری خداوند متعال، به عنوان امانتی نزد انسان ها است.

حضور باشکوه مردم در ۲۲ بهمن چشم دشمن را کور کرد

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بیان داشت: ملت ایران حضور باشکوهی را در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند که باید از آنان تشکر و قدردانی کرد.

محمودی تأکید کرد: علیرغم اینکه بیش از ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد، اما هر سال بر شکوه مراسم ۲۲ بهمن افزوده می شود.

امام جمعه ورامین با اشاره به حضور ۵۰ هزار نفری مردم این شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: در شهرستان ورامین حدود ۵۰ هزار نفر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کردند.

مردم دست از ارزش های انقلاب اسلامی نمی کشند

وی بیان داشت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تجدید عهدی با ارزش های انقلاب اسلامی، امام و رهبری بود و چشم دشمنان اسلامی را کور کرد.

محمودی با اشاره به تلاش دشمن برای کاهش حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآور شد: دشمن تلاش کرد تا حضور مردم کمرنگ شود اما حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، امید دشمن را ناامید کرد.

وی با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی در کشور گفت: اگرچه مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد اما این مشکلات، سبب نمی شود تا مردم دست از ارزش های اسلامی خود بکشند، اگرچه مسئولان باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات انجام دهند.

ملت ایران به نظام اسلامی وفادارند

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین، استقلال و عزت کشور را از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان داشت: در زمان رژیم پهلوی، منافع کشور در اختیار کشورهای مستکبر بود و هیچ چیزی به مردم ایران تعلق نداشت، اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، استقلال و عزت به کشور بازگشت.

وی افزود: امروز مجلس، دولت، کشاورزی، صنعت و سیاست کشور برای خود این ملت است و هیچ قدرتی در عالم هیچ دسترسی بر این کشور ندارد و همین امر آمریکا را عصبانی کرده است.

خطیب نماز جمعه ورامین با اشاره به این نکته که باید قدر مردم ایران را دانست، گفت: ملت ایران با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادن که به نظام اسلامی وفادار هستند و اگرچه مشکلاتی در کشور وجود دارد اما آن را تحمل کرده و هیچگاه کفران نعمت نمی کنند.