بوشهر – مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز جهانی قدس گفت: روز قدس فریاد دشمن شکن امت اسلامی علیه غاصبان صهیونیست و حامیان آنهاست.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی اظهار داشت: روز قدس روزی است که حضرت امام، این روز را به این نام نامگذاری کردندند تا مسلمانان در اقصی نقاط کشورهای اسلامی متحد شوند و مواضع دینی و انقلابی خود را نسبت به غاصبان صهیونیست و حامیان آنان اعلام کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: شاهدیم که این لبیک گویی از طرف قاطبه مسلمانان جهان به ندای حضرت امام (ره) انجام شد و امروز هم مقام معظم رهبری پس از امام راحل با همان مواضع انقلابی خود در مقابل مستکبران ایستادگی کرده است و شاهدیم که همگان در مسیر امام و تبعیت از رهبری خود را برای این همایش دشمن شکن مهیا می کنند.

وی اظهار داشت: در بعضی کشورهایی که خوی استکباری دارند توطئه های مختلفی علیه جهان اسلام دارند که حمایت همه جانبه از رژیم غاصب در قالب مجامع بین المللی و ایجاد اختلاف و نفاق و راه‌اندازی جنگ های نیابتی بین کشورهای اسلامی از پروژه ها و توطئه های آنان است.

حجت‌الاسلام سروستانی تاکید کرد: بعضی از سران کشورهایی که خود را خادم الحرمین می دانند در جهت حمایت از جبهه کفر در برابر اسلام قرار دارند و سرمایه های خود را در اختیار ظالمان قرار می دهند و علیه مسلمانان به کار می برند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: حرکت های تکفیری در جهان اسلام مولدهایی هستند که نطفه انان از جانب آمریکا و هم پیمانانش است و تغذیه آنان از طریق بعضی از سران کشورهای اسلامی است.

وی اظهار داشت: استکبار جهانی برای جلوگیری از رشد اسلام خواهی در میان کشورهای اروپایی و غربی با معرفی کردن چهره خشنی از اسلام در صدد منصرف کردن مردم از گرایش به اسلام هستند و با ایجاد نفاق و انحراف و جریانات تکفیری سعی در ایجاد پایگاهی برای خود در منطقه دارند.

حجت‌الاسلام سروستانی عنوان کرد: بر احاد مسلمانان لازم است با هشیاری کامل و دشمن شناسی در برابر دشمنان قرار گیرند و برای اقتدار اسلام در برابر کفر تلاش کنند و به ویژه مردم کشورهای اسلامی که حاکمان انها همدست با اسراییل است هشیار باشند.

وی تاکید کرد: اسلام متعلق به همه ادیان است و همه وظیفه دارند از این دین الهی حمایت کنند و پیروزی هم از ان مسلمانان است و امید است روزی برسد که قدس شریف از لوث رژیم اشغالگر آزاد شود و بدخواهان اسلام به زباله دان تاریخ سپرده شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: عموم مسلمین و به ویژه ملت ارزشمند ایران اسلامی که همچون نگینی درخشان در برابر مستکبران به خوبی ایستادگی کرد و آزادگی خود را اثبات کرده اند با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و لبیک گویی به فرمان رهبری ادای وظیفه خواهند کرد.