یکی از مراجع عظام تقلید با بیان اینکه این رژیم خون آشام و غده سرطانی غاصب باید از صفحه روزگار محو شود بر حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس، تاکید شده است.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت‌ الله نوری همدانی در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، از آحاد مردم دعوت کرد در راهپیمایی روز قدس حضوری گسترده و دشمن شکن داشته باشند.

در پیام آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه امروز جنایات فراوانی در عراق، سوریه، لبنان، یمن، بحرین، افغانستان و پاکستان صورت می‌گیرد که نتیجه آن تخریب، کشتار و آوارگی‌ها است آمده است: باید توجه داشته باشیم این جنایت‌ها و جریان‌ها به واسطه قدرت‌های استکباری و ایادی آن‌ها و رژیم غاصب صهیونیستی صورت می‌گیرد.

در این پیام با بیان اینکه این رژیم خون آشام و غده سرطانی غاصب باید از صفحه روزگار محو شود بر حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس، تاکید شده است.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: همه مسلمانان و آزادایخواهان جهان در روز قدس با شعارهای کوبنده و قدم‌های استوار به میدان آیند و لرزه بر اندام مستکبران بیندازند. مردم باید با حضور خود به آن‌ها بفهمانند که در برابر وحدت، عزت و قدرت امت اسلام محکوم به سقوط هستند و در سراشیبی سقوط واقع شده‌اند.