سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه انتصابت اخیر را به سرلشکر جعفری و سرشکر سلامی تبریک گفت.

به گزارش پرس شیعه، سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه انتصابت اخیر را به سرلشکر جعفری و سرشکر سلامی تبریک گفت.

در پیام تبریک سردار دهقان به سرلشکر جعفری آمده است:

همرزم گرامی سردار سرلشگر پاسدار محمدعلی جعفری

مسئول محترم قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه الله الاعظم (عج)
اشکر کم الله، اشکر کم للناس (امام سجاد ع)
سلام علیکم

زحمات و مجاهدت‌های شما برادر عزیز و بزرگوار در دوران تصدی فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب اعتلای نقش این نهاد ارزشمند و حضور قدرتمند آن در عرصه جهانی و منطقه‌ای و رضایت فرماندهی معظم کل قوا گردید و امنیت و ثبات را برای کشور و مردم بزرگوارمان به ارمغان آورد.

اینجانب ضمن تشکر و سپاس از آن برادر بزرگوار، اطمینان دارم در مسئولیت جدید نیز خواهید توانست تا با تبعیت از خطوط ترسیم شده فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم، در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و با بهره گیری از جوانان انقلابی بیش از پیش موفق خواهید شد.

توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

همچنین متن پیام تبریک سردار دهقان به سرلشکر سلامی نیز بدین شرح است:

همرزم گرامی سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی

فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم

تقارن ارتقا درجه و انتصاب حضرتعالی به فرماندهی کل نیروهای ارزشمند و ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، با سالروز میلاد فرخنده بقیه الله الاعظم امام زمان (عج) و تأسیس آن نهاد معظم را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امید آنکه در سایه عنایت ویژه حضرت حق جل و اعلا و توجهات امام عصر (عج) و رهنمودها و تدابیر حکیمانه مقام معظم‌رهبری و فرماندهی کل قوا و با توجه به لیاقت و تعهد و تجارب ارزشمند در حوزه‌های مختلف مدیریتی، بتوانید در جهت ارتقا توانمندیهای همه جانبه سبزقامتان و سربازان و زمینه سازان ظهور منجی عالم بشریت، بیش از پیش موفق و موید باشید.