بیرجند- خطیب جمعه بیرجند گفت: اصولگرایان در ائتلاف افرادی را انتخاب کنند که بیشترین استقامت را داشته باشند.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام علی رضایی بیرجندی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بیرجند ضمن تقدیر از حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه اظهار کرد: حماسه عظیمی که روز گذشته ملت ایران خلق کردند در تاریخ ماندگار شد.

وی بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران اندیشه توحیدی را در سراسر جهان گسترش داده است، بیان کرد: باید قدر این انقلاب را بدانیم و ارزش‌های حفاظت کنیم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی محدود به جغرافیای منطقه نیست، ادامه داد: انقلاب ما با خرافات مبارزه می‌کند و مروج اسلام در جهان است.

حجت‌الاسلام رضایی با تأکید بر اینکه نباید بگذاریم دشمنان نظام از برخی اعمال سوءاستفاده کنند و بگویند انقلاب به درد خود مردم نخورده است، گفت: این انقلاب آدم صبور می‌خواهد و با اعمال خود کاری نکنیم که مورداستفاده دشمن قرار گیرد.

اخلاق‌مداری اسلامی سرلوحه کار کاندیداها قرار گیرد

قائم‌مقام نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: اخلاق‌مداری اسلامی موردتوجه کاندیدها باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید از دوقطبی شدن جامعه جلوگیری شود؛ بیان داشت: تخریب افراد و شعارهای بی‌پایه و تبلیغات بی‌خود نشانه عدم صلاحیت کاندیداها خواهد بود.

امام‌جمعه بیرجند با اشاره به اینکه بیکاری یکی از مشکلات جوانان در استان است، بیان داشت: نمایندگان به بیکاری در استان توجه ویژه داشته و برای آن طرح و برنامه ارائه دهند.

وی بر حل مشکلات مردم از سوی مسئولان نیز تأکید کرد و افزود: باید در عرصه عمل فعالیت کنیم و استقامت داشته باشیم.

حجت‌الاسلام رضایی با تأکید بر اینکه در حوزه اصولگرایی استان نباید روی حرف بزرگان حرف زد، بیان داشت: در حوزه اصولگرایی به‌ویژه در سطح روحانیت کوچک‌ترین مسئله‌ای وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه در این حوزه یک فرد خود من هستم که بر روی حرف بزرگان حرفی نخواهم زد، ادامه داد: اصولگرایان در ائتلاف کسانی را انتخاب کنند که بیشترین استقامت را داشته باشند.

خطیب جمعه بیرجند با اشاره به کم‌لطفی مسئولان در ساخت مصلا نماز جمعه بیرجند، افزود: وضعیت فعلی مصلا درشان یک مرکز استان نیست و باید حداقل‌ها را برای مردم ایجاد کنند.