حضرت آیت الله علوی گرگانی تاکید کرد: توصیه می کنم مردم همچون سالهای گذشته در راهپیمایی روز قدس حضوری چشمگیر داشته و بر سر استکبار و دست نشاندگان آن اظهار انزجار و تبری نمایید.

به گزارش پرس شیعه؛ حضرت آیت الله علوی گرگانی استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر و عموم مردم را به حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

باسمه تعالی

امت شریف و مؤمن و روزه دار اسلامی آخرین جمعه ماه مبارک نزدیک می شود. آخرین جمعه ای که با عنایت و دستور حضرت امام راحل رضوان الله تعالی علیه به روز قدس نامگذاری گردیده است. روزی که امت اسلامی وظیفه دینی و سیاسی دارند که یک صدا و همدل و یکپارچه بر سر اسرائیل، غاصب کشور اسلامی فلسطین و قدس شریف فریاد مرگ بر صهیونیست سر دهد و لذا استکبار جهانی برای حفظ جایگاه این غده سرطانی عده ای از دست نشاندگان خود را به جان امت اسلامی انداخته تا به نیابت از اسرائیل، مردم مسلمان را به خاک و خون بکشند.

وظیفه آحاد امت اسلامی سنگین تر است و لذا اینجانب توصیه میکنم همچون سالهای گذشته در راهپیمایی روز قدس حضوری چشمگیر داشته و بر سر استکبار و دست نشاندگان آن اظهار انزجار و تبری نمایید.