ساری- امام‌جمعه موقت ساری با اشاره به حساسیت انتخابات مجلس خبرگان رهبری از این مجلس به عنوان کلیدار انقلاب و نظام اسلامی یادکرد.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام محمدقاسمی در خطبه‌های نماز جمعه ساری بابیان اینکه مجلس خبرگان دارای جایگاه ویژه و والایی است اظهار داشت: برای حفظ و تداوم انقلاب اسلامی باید در انتخابات به‌ویژه مجلس خبرگان رهبری حضوری پررنگ‌تر داشته باشیم.

وی با اظهار اینکه مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح برای راه‌یابی به مجلس و خبرگان رهبری لازم است گفت: حضور پرشور در انتخابات درواقع تداوم مردم‌سالاری دینی است و مردم با شرکت گسترده، توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

وی با تأکید بر اینکه نمایندگان نباید نگاهشان به لبخند آمریکا و اروپا باشد عنوان کرد: نمایندگان گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری باشند.

امام‌جمعه موقت ساری با تقدیر از حماسه و حضور پرشکوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآور شد: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی به آرمان‌های رهبری و انقلاب لبیک گفتند و مایه تعجب و حیرت جهانیان شدند که باید به غیرت و بصیرتشان آفرین گفت.

حجت‌الاسلام قاسمی تصریح کرد: به‌رغم وجود مشکلات اقتصادی و بیکاری، مردم ثابت کرده‌اند همواره درصحنه‌های مختلف پشت سر رهبری و نظام اسلامی ایستاده‌اند.

وی در بخشی از سخنانش با گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت زینب (س) از این بانوی همام به‌عنوان الگوی همه رادمردان یادکرد و با اشاره به مشکلات پرستاران خواستار برنامه‌ریزی برای رفع آن شد.