تبریز – رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه آل سعود ازبیداری اسلامی واهمه دارد، گفت: آنها می خواهند منطقه را به آشوب بکشانند تا رژیم غاصب اسرائیل در امان بماند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم ظهر امروز جمعه در جمع راهپیمایان تبریزی در مصلی اعظم امام خمینی (ره) گفت: از همه مردم سراسر کشور به خصوص مردم آذربایجان شرقی و شهر تبریز که امروز حضور پرتعداد و پرشوری داشتند، تشکر و قدردانی می کنم.

وی با تاکید بر اینکه حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین یک وظیفه شرعی و دینی است، افزود: مقاومت مردم فلسطین و حمایت مسلمانان سراسر جهان بالاخره باعث پیروزی فلسطین و نابودی اسرائیل غاصب می شود.

رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران سپس با تاکید بر اینکه مسلمانان به راه خود طبق روال همیشه ادامه خواهند داد و از فلسطین حمایت خواهند کرد، ادامه داد: این حمایت ها باعث نابودی اسرائیل می شود و رهبر معظم انقلاب نیز پیام نابودی رژیم صهیونیستی را صادر کردند.

حجت الاسلام آل هاشم سپس ابراز داشت: به گفته رهبری و به امید خدا در ۲۵ سال آینده چیزی به نام اسرائیل وجود نخواهد داشت و نابودی رژیم غاصب اسرائیل نزدیک است.

تامین منافع اسرائیل در منطقه توسط آمریکا و عربستان

وی سپس با اشاره به اینکه منافع اسرائیل در منطقه توسط آمریکا و عربستان تامین می شود، ادامه داد: آل سعود و سران برخی از کشورهای عربی از فراگیرشدن موج بیداری اسلامی واهمه دارند و برای همین سعی می کنند با دشمنان اسلام متحد شوند.

رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه عربستان همیشه در خدمت آمریکا است، افزود: عربستان به اهداف قدرت‌ های استکباری روی آورده اند و می خواهند به آنها کمک کنند.

حجت الاسلام آل هاشم امروز عربستان در کنار رژیم صهیونیستی قرار گرفته است، ابراز داشت: عربستان وسیله ای برای تامین منافع اسرائیل در منطقه است که توسط آمریکایی ها اجیر شده است.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به اینکه عاقبت آل سعود نیز چیزی جز اضمحلال نخواهد بود، گفت: سعودی‌ ها با مردم بی ‌گناه و مظلوم به جنگ برخواسته ‌اند.