نماینده دبیر بسیج اساتید حوزه‌های علمیه استان تهران با تاکید بر اینکه شورای حوزه‌های علمیه نباید اجازه دهد خون شهدای روحانی پایمال شود، گفت: مظلومیت روحانیت باید رسانه‌ای شود.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام محسن مرادی امروز در آئین اجلاسیه سالانه اساتید حوزه‌های علمیه استان تهران که در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد، اظهار داشت: یک روحانی در متروی امام خمینی (ره) به ضرب چاقو مجروح و در نهایت به شهادت رسید، روحانی دیگری نیز در مشهد مقدس در مقابل مدرسه علمیه آیت الله خویی به ضرب چاقو مجروح و سپس شهید شد، چند روز گذشته نیز روحانی مردمی و ساده زیست دیگری در خیابان به ضرب گلوله به شهادت می‌رسد.

وی افزود: امروز دشمن می‌خواهد روحانیت را از مردم جدا و آنان را از خیابان‌ها حذف کند زیرا روحانیون و طلاب خار چشم دشمنان هستند؛ امروز طلاب می‌دانند که باید قدم‌هایشان را محکم‌تر بردارند و به راهی که انتخاب کردند یقین داشته باشند.

مرادی با اشاره به اینکه روحانیت پیرو مکتب اهل بیت (ع) است، خاطرنشان کرد: اهل بیت (ع) نیز در کوچه دشنام و سیلی می‌خوردند اما استوارتر می‌شدند و می‌فرمودند ما چیزی جز زیبایی ندیدیم.

نماینده دبیر بسیج اساتید حوزه‌های علمیه استان تهران با تاکید بر اینکه شورای حوزه‌های علمیه نباید اجازه دهد خون شهدای روحانی پایمال شود، اظهار داشت: مهمترین کاری که شورا می‌تواند انجام دهد انجام کار رسانه‌ای در نشان دادن مظلومیت این شهدا و جامعه روحانیت است.

وی ادامه داد: پدر شهید تولایی بیان می‌کرد زمانی که فرزندش به شهادت رسید برخی از مسؤولان به منزل وی آمده و تاکید می‌کردند حق هیچ گونه مصاحبه رسانه‌ای ندارد این اوج مظلومیت روحانیت است که بدون شناسایی قاتل شهادت یک روحانی را مساله شخصی بیان می‌کنند.

مرادی در خصوص بسیج اساتید، گفت: روزگاری در این کشور جنگ اتفاق افتاد و نهادهای مدافع وظیفه دفاع را انجام می‌دادند اما با این حال دشمن روز به روز پیشروی می‌کرد و پیروز می‌شد اما زمانی که نیروهای جهادی وارد میدان شدند پیشروی دشمنان متوقف و پیروزی نصیب جبهه حق شد.

نماینده دبیر بسیج اساتید حوزه‌های علمیه استان تهران ادامه داد: امروز نیز در جنگ فرهنگی نیاز به ورود نیروهای جهادی هستیم تا وضعیت را تغییر دهند اگر در این نبرد فرهنگی افسران جنگ نرم آتش به اختیار وارد میدان شوند به طور قطع پیروزی از آن ما خواهد بود.

وی افزود: بسیج اساتید فضایی است که جهادگران می‌توانند آتش به اختیار وارد میدان جهاد شوند و معادلات دشمن را در جنگ فرهنگی تغییر دهند.