کرمانشاه – عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس را موجه یاس و ناامیدی دشمنان اسلام عنوان کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله حسن ممدوحی ظهر امروز جمعه در سخنرانی مراسم روز جهانی قدس در کرمانشاه، اظهار داشت: علی رغم تمامی تلاش و نقشه های دشمنان امروز بار دیگر شاهد حضور گسترده و حماسی مردم در تمام نقاط کشور از جمله کرمانشاه در راهپیمایی روز قدس بودیم که بار دیگر با این حضور خود خط بطلانی بر نقشه های دشمنان کشیده و آنها را مایوس کردند.

وی این حضور پرشور مردم را نشان دهنده درک و فهم بالای آنان دانست و تصریح کرد: استکبار در این روز بار دیگر خروش مردم مسلمان برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین را به نظاره نشست.

ممدوحی حضور یکپارچه مردم در روز جهانی قدس را نشان دهنده خشم و تنفر آنان از جنایات رژیم غاصب صهیونیست برشمرد و گفت: این حضور دلگرم کننده پشتوانه ای برای ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به زمان شناسی مردم برای حضور در صحنه های مهم و حساس انقلاب اشاره کرد و افزود: حضور روزه داران با وجود گرمی هوا یاس و نامیدی دشمنان از جمله آمریکا و اسرائیل را به همراه خواهد داشت.

ممدوحی با بیان اینکه قدس متعلق به همه مسلمانان عالم و روز قدس نماد بیداری و وحدت اسلامی، اظهار داشت: امروز اهمیت روز جهانی قدس به عنوان میراث ارزشمند امام راحل (ره) برای همگان آشکار است.

وی همچنین با اشاره به گرایش روز افزون مردم جهان به اسلام، گفت: این موضوع سبب شده تا دشمنان حقایق را در رسانه های خود به گونه ای دیگر جلوه دهند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین به امنیت و اقتدار ایران در منطقه اشاره کرد و افزود: علی رغم تمامی ناامنی ها و درگیری ها در منطقه امروز شاهد امنیت کامل و پایدار در کشورمان هستیم.

ممدوحی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب امروز هر آنچه را که لازم است به ما هشدار می دهد، تصریح کرد: امنیت کشور با هدایت های مقام معظم رهبری و تلاش و جان فشانی نیروهای مسلح حاصل شده است.