شهر کرد – مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایستادگی در برابر دشمنان اسلام و مقابله با آنها با داشتن روحیه انقلابی محقق می شود.

به گزارش پرس شیعه؛ محمد علی آسودی ظهر جمعه در مراسم پایانی راهپیمایی روز قدس در جمع مردم شهرکرد با اشاره به اینکه ایستادگی در برابر دشمنان اسلام و مقابله با آنها با داشتن روحیه انقلابی محقق می شود؛ اظهار داشت: باید روحیه؛ فکر و عمل انقلابی وجود داشته باشد تا در برابر دشمنان به پیروزی رسید.

وی با اشاره به هشت سال دفاع مقدس؛ اظهار داشت: هشت سال دفاع مقس صحنه ایثارگری ها و فداکاری ها بود که رزمندگان اسلام توانستند در این جنگ نابرابر در مقابل دشمنان کشور باایستند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: زمینه ساز موفقیت ها در برابر دشمن در جنگ تحمیلی داشتن روحیه انقلابی رزمندگان اسلام بود که نگذاشتند یک وجب از خاک ایران به دست دشمن باافتد.

آزادی قدس در سایه داشتن روحیه انقلابی محقق می شود

وی ادامه داد: یکی از رهنمودهای امام خمینی (ره) این بود که جوانان انقلابی کشورهای مسلمان شناسایی شوند و سازماندهی شوند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: هم اکنون در بسیاری از کشور های اسلامی مسلمانان بیدار شده اند و مسیر انقلاب اسلامی ایران را برای مقابله با دشمنان به کار گرفته اند.

وی یادآور شد: هم اکنون دشمن با توسعه ها و فریب کاری های بسیار در کشور های مسلمان به دنبال ایجاد آشوب و نا امنی است تا زمینه برای تحقق اهدافش را فراهم کند.

مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آزاد سازی قدس در سایه داشتن روحیه انقلابی محقق می شود.