سرخه – امام جمعه سرخه روز جهانی قدس را روزی سرنوشت ساز برای جهان اسلام دانست و گفت: روز قدس باعث تحکیم وحدت مسلمانان و الگویی فراگیر در جهان است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام مصطفی فاطمی بصیر در خطبه های نماز جمعه امروز سرخه با یادآوری اینکه تمام مشکلات جهان اسلام به دست صهیونیسم جهانی شکل گرفته است، افزود: این رژیم غاصب، دنیا را دچار چالش فراوان کرده است.

وی با بیان اینکه صهیونسیت ها جغرافیایی را برای خودشان تصور می کنند که با جنگ و توسعه طلبی متجاوزانه بر آن سرزمین حاکم شده اند، ادامه داد: آنها خود را ملتی قوی و برگزیده می پندارند در صورتی که این رژیم مانند لانه عنکبوت بسیار سست و شکننده است.

امام جمعه سرخه با اشاره به سیاستهای اقتصادی و کثیف صهیونیست ها در سطح دنیا افزود: امروزه بانک های جهان بر اساس رباخواری و با نفوذ صهیونیست ها شکل گرفته است.

فاطمی بصیر با تاکید بر اینکه صهیونیستها در جنگ افروزی های بالغ بر شش دهه گذشته نقشی کلیدی داشته اند، ادامه داد: امروز تحرکات استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه شدت گرفته است و گروه های تروریستی داعش، تکفیری ها و وهابیت ملحد صعودی توسط صهیونیست ها مدیریت می شوند.