رشت – نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر به پایان رسیدن عمر رژیم صهیونیستی گفت: نابودی اسرائیل به دست فرزندان انقلابی و بسیجی حتمی است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت اسلام عبدالله حاجی صادقی ظهر جمعه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در رشت با اشاره به تعبیر قرآن کریم از قوم بنی اسرائیل، اظهار کرد: در قرآن کریم از قوم بنی اسرائیل به عنوان مفسدان فی الارض یاد شده است.

وی با اشاره به طی کردن دو دوران توسط رژیم صهیونیستی گفت: دوران قبل از انقلاب برای رژیم اشغالگر قدس دوران گردن کشی و زورگویی بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران هدف انقلاب اسلامی را حمایت و دفاع از ملت مظلوم فلسطین دانست و افزود: امام خمینی (ره) جنگ با رژیم صهیونیستی را تا زمان سقوط و نابودی آن پایان ناپذیر اعلام کردند.

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بروز و ظهور حرکت های آزادی بخش و دفاع از اسلام در سراسر دنیا هستیم، تصریح کرد: روحیه جهادی و انقلابی بعد از پیروزی انقلاب روز به روز شکوفاتر شده است.

حجت الاسلام حاجی صادقی به شعار« از نیل تا فرات» اسرائیل در زمان اشغال فلسطین اشاره کرد و گفت: امروز رژیم صهیونیستی در هراس از نابودی بوده و به دنبال راه حل هایی برای جلوگیری از نابودی خود است.

وی دوران رشد رژیم غاصب صهیونیستی را تمام شده دانست و تأکید کرد: امروز شاهد فلاکت و بحران در این رژیم هستیم که نشان دهنده روزهای پایانی عمر آن است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: اسرائیل می داند که به دست فرزندان انقلابی و بسیجی ایران اسلامی نابود می شود به همین دلیل زنده ماندن انقلاب را مساوی با نابودی حتمی خود می داند.

وی در ادامه به فعالیت ۶۰ موسسه تحقیقاتی طرفدار اسرائیل در زیر مجموعه وزارت امور خارجه آمریکا که علیه انقلاب اسلامی پژوهش می کنند اشاره و اظهار کرد: این موسسه ها به دنبال قطع کردن رگ های حیاتی انقلاب اسلامی هستند.

حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه ولایت فقیه هدیه الهی برای انقلاب اسلامی گفت: هجمه های فراوان علیه ولایت فقیه و مقام معظم رهبری به همین دلیل است.

وی با اشاره به گسترش اسلامی هراسی در جهان، تأکید کرد: دشمنان تلاش می کنند تا با اسلام هراسی ماهیت اصلی انقلاب یعنی استکبار ستیزی را از آن بگیرند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران پیام اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس را ایستادگی ملت ایران و مسلمانان جهان تا رهایی و نابودی رژیم صهیونیست اعلام کرد.