اسکو – امام جمعه شهرستان اسکو گفت: روز قدس روز همبستگی و وحدت مسلمانان سراسر جهان است.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت الاسلام سعید مراد پور در خطبه های این هفته نماز جمعه اسکو با اشاره به اینکه روز قدس روز همبستگی و وحدت و همدلی مسسلمانان جهان است؛ اظهار داشت: روز قدس روز نمایان شدن قدرت مسلمان در برابر دشمنان اسلام است.

وی با تاکید بر اینکه مردم مظلوم فلسطین باید بدانند که ملت های مسلمان همراه و پشتیبان آنها هستند، افزود: مردم شهید پرور ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی روز قدس یکبار دیگر با آرمان های امام راحل(ره) تجدید بیعت کردند.

وی افزود: امروز ما باید شمر و یزید زمان خود را بشناسیم، مظلومین عالم امروز زیادند و در عراق، سوریه، یمن، بحرین و حتی در خود سعودی ظلم می‌کنند؛ تکفیری‌ها زاییده آمریکا و اسراییل هستند.

امام جمعه اسکو با اشاره به ۱۲ تیرماه سالروز حمله ددمنشانه آمریکا به هواپیمایی ایرباس که سبب کشته شدن دهها نفر از مردم عادی کشورمان شد، گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری یکی از امور مهم و قابل پرداخت «افشای حقوق بشر آمریکایی» است، باید کوشید تا دشمن را بشناسیم و فریب چهره بزک شده آن را نخوریم، برخی از جوانان اطلاعاتشان در خصوص انقلاب و رخدادهای مربوط به آن کم است و ممکن است تا فریب چهره بزک شده دشمنان را بخوریند، پس وظیفه داریم تا در جهت آگاه سازی و معرفی چهره واقعی دشمنان به جوانان و نوجوانان بکوشیم.