جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید در انتخابات پیش رو افراد اصلح وارد مجلس شوند که خدا ترس بوده و از خون مطهر شهدای انقلاب اسلامی ایران عبور نکنند.

به گزارش پرس شیعه، سردار علی فضلی شامگاه چهارشنبه در جشن پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان پردیس با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: انتخابات پیش رو از اهمیت بالایی برخوردار است.

جانشین بسیج مستضعفین افزود: باید در انتخابات پیش رو افراد اصلح وارد مجلس شوند که خدا ترس بوده و از خون مطهر شهدای انقلاب اسلامی ایران عبور نکنند.

وی در ادامه با اشاره به راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیار مهم و تأثیرگذار است و پیام های روشنی دارد.

سردار فضلی اضافه کرد: مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، با آرمان های امام راحل و ولایت تجدید میثاقی دوباره خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: دهه مبارک فجر یادآور وفاداری و ایستادگی ملت ایران و نمایش عشق امت به ولایت است.

سردار فضلی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران حاصل تلاش و مجاهدت های امام راحل، علما، مراجع و ایستادگی ملت ایران بود و باید از این انقلاب و نظام اسلامی پاسداری کرد.

وی بیان داشت: به برکت هدایت های امام راحل و مقام معظم رهبری و ایستادگی ملت ایران، انقلاب اسلامی به عنوان الگویی برای مردم و مسلمانان جهان تبدیل شده است.