گردان های قسام، همزمان با روز جهانی قدس، جهان اسلام را به فراخوانی نیروها و وحدت هدف جهت آزادسازی قدس و فلسطین فراخواند.

به گزارش پرس شیعه؛ “ابوعبیده” سخنگوی گردان های “عزالدین قسام” شاخه نظامی جنبش اسلامی فلسطین “حماس” به مناسبت روز جهانی قدس، مسلمانان جهان را به فراخوانی نیروها و وحدت هدف دعوت کرد تا با مشارکت در آزادسازی قدس و فلسطین و حمایت از مقاومت فلسطین، در این افتخار، سهیم باشند.

ابوعبیده در پیامی بر روی صفحۀ تویتر خود، به “ملت پایدار فلسطین که مشعل انتفاضه قدس را روشن نگه داشته است و به ماموریت مقدس خود در دفاع از معراجگاه پیامبر اسلام عمل می کند و در نوک پیکان مقابله با دشمن نخستِ امت اسلامی ایستاده است” درود فرستاد.

سخنگوی گردان های قسام خاطر نشان کرد: در روز جهانی قدس، عملیات مقاومت ادامه می یابد و چاقو زدن به صهیونیست ها و زیر گرفتن آنان یا تیراندازی به آن ها در همین راستا و برای یاری مسجد الاقصی ادامه دارد، به طوری که تاکنون ده ها تن از کشته ها و زخمی های صهیونیست طعم این مقاومت را چشیده اند و آخرین مورد از این مقاومت، عملیاتی بود که پنج شنبه شب با سلاح سرد علیه صهیونیست ها در شهر الخلیل و نتانیا انجام شد.