بوشهر – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مسئولان به خاطر مسائل سیاسی و انتخاباتی خدمت به مردم را فراموش نکنند.

به گزارش پرس شیعه، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر اظهار داشت: به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان نزدیک می‌شویم و یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید مد نظر باشد، توجه به مسائل اخلاقی در عرصه انتخابات است.

وی با اشاره به اینکه انتخاباتی که به دور از تقوای سیاسی باشد، سالم و ثمربخش نخواهد بود، اضافه کرد: همه کاندیداها باید تقوا و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند تا شاهد برگزاری انتخاباتی بر اساس قانون و اخلاق و تقوا باشیم.

امام جمعه بوشهر تصریح کرد: مردم ما مودب، بصیر و اخلاقی هستند و به کسی که بی‌اخلاقی و بی‌تقوایی کند رای نخواهند داد و رفتن به مجلس با گناه و بی‌اخلاقی هیچ ارزشی ندارد.

وی با اشاره به ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به مرم استان بوشهر توسط رئیس دفتر ایشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، خاطرنشان کرد: یکی از افتخارات مردم استان بوشهر ولایت‌مداری است و این استان در تقوا زبانزد است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم پرهیز کاندیداها از تبلیغات پرهزینه و بروشورها و بنرهای پرتعداد، بیان کرد: یکی از اشتباهات مهم در عرصه انتخابات، اسراف است که باید به صورت جدی مد نظر باشد.

وی با تاکید بر اینکه تکریم رقیب باید مورد نظر همه کاندیداها باشد، بر لزوم پرهیز از تخریب رقبا تاکید کرد و ادامه داد: در مجموع همه کاندیداها باید به اخلاق انتخاباتی توجه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: مردم ایران و بوشهر روز گذشته نشان دادند مطیع رهبری و وفادار به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب هستند.

وی حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نشانه زنده بودن مردم در عرصه حراست از آرمان‌ها، ولایتمداری، وفاداری به انقلاب و بصیرت بالای آنها دانست و گفت: انقلاب ایران مردمی است و سالروز پیروزی انقلاب را هم مردم برگزار می‌کنند.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه همه مسئولان باید خدمت‌گذار مردم باشند، اضافه کرد: خدمت به مردم یک اصل است و مسئولان به خاطر مسائل سیاسی و انتخاباتی خدمت به مردم را فراموش نکنند.