جنگنده‌ های رژیم صهیونیستی، بامداد شنبه به ۴ هدف در غزه حمله کردند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بامداد شنبه نوار غزه را هدف حمله قرار دادند. این جنگنده‌ها به تلافی شلیک راکت از غزه به سمت شهرک «سدیروت» در اراضی اشغالی، چهار پایگاه گروه‌های مقاومت در غزه را هدف قرار دادند.

یک منبع امنیتی در نوار غزه که خواست نامش فاش نشود گفت این چهار پایگاه هدف قرار گرفته شامل یک کارگاه، دو هدف متعلق به جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و یک هدف متعلق به گروه جهاد اسلامی است.

این اهداف در داخل غزه و شهرک «بیت لاهیا» واقع شده و قبلا هم مورد حمله قرار گرفته بودند. گزارشی از تلفات ارائه نشده است.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» همچنین هیچ گروهی فلسطینی در غزه هنوز مسئولیت راکت شلیک شده به سمت اراضی اشغالی را بر عهده نگرفته است.

رژیم صهیونیستی پیشتر و بعد از پایان جنگ سال ۲۰۱۴ با غزه، به بهانه‌های مختلف مناطق مختلفی از نوار غزه را هدف قرار داده است.

افسران ارتش و سازمان شاباک (سازمان اطلاعات و امنتی داخلی رژیم صهیونیستی) نسبت به ملتهب شدن اوضاع امنیتی در کرانه باختری هشدار دادند.

این افراد همچنین عملیات های اخیر را به حوادث و درگیری های جوانان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در ایست بازرسی قلندیا و خطبه های دینی در مساجد نسبت دادند.

سازمان اطلاعات صهیونیستی تاکید کرد که پس از عملیات های اخیر، ارتش باید دست به حملاتی شدید علیه فلسطینیان بزند و اگر نتواند چنین کاری کند، اوضاع امنیتی هر لحظه بدتر می شود و مجددا شاهد روزانه ۴ عملیات مقاومتی و یا بیشتر خواهیم بود.

محافل امنیتی رژیم صهیونیستی به شدت نسبت به وجود گروه های مسلح فلسطینی در مسیرهای منتهی به شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری هشدار داده و از ارتش خواسته اند تدابیر امنیتی شدیدی به اجرا گذاشته و امنیت صهیونیست ها را تامین کند.