بندرعباس – امام جمعه موقت بندرعباس گفت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دوستداران انقلاب را شاد و مشت محکمی بر دهان دشمنان زد.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام سید عباس تقوی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس با قدردانی از حضور با شکوه و حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، عنوان کرد: باید در برابر این مردم که با حضور گسترده و با دستان گره کرده خود مشت محکم دیگری بر دهان آمریکای جنایتکار و استکبار زدند، سر تعظیم فرو آورد.

وی ادامه داد: ملت ایران با این حضور علاقه مندی خود به انقلاب اسلامی و نفرت خود از آمریکا را نشان داد و با راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دوستداران انقلاب شاد و مشت محکمی بر دهان دشمن زده شد.

امام جمعه موقت بندرعباس افزود: مدتی قبل نیز فرزندان این ملت، قدرت پوشالی شیطان بزرگ را در معرض دید همگان قرار دادند و اسارت سربازان آمریکایی در آب های سرزمینی ایران توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نمایش گریه سربازان آمریکایی مسئولان این کشور را عصبانی کرده است.

حجت الاسلام تقوی انتخابات هفتم اسفند را بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: شورای نگهبان قانون اساسی بر مبنای قانون، مطالعه دقیق و علمی و همراه با انصاف و اعتماد بررسی صلاحیت های داوطلبان انتخابات را انجام داد و باید مشارکت حداکثری در این انتخابات داشته باشیم.