سمنان – امام جمعه موقت سمنان حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه را باعث اقتدار ایران اسلامی دانست و گفت: حضور پر شور مردم، اوج شکوه انقلاب اسلامی را به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام محمدباقر عبدوس در خطبه های این هفته نمازجمعه شهر سمنان با اشاره به برنامه های دهه فجر و برشمردن آثار و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی در ۳۷ سال گذشته، افزود: اقتدار سیاسی، نظامی، اقتصادی و پیشرفت های علمی ایران در حدود چهار دهه اخیر قابل انکار نیست.

وی با اشاره به اینکه هم زمانی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پیش رو باعث حساسیت بیش از پیش این انتخابات شده است، افزود: مردم بصیر ایران اسلامی با حضور پرشور خود پای صندوق های رای چشم طمع دشمنان را کور خواهند کرد.

مردم به دور از احساسات فرد اصلح را انتخاب و راهی مجلس کنند

خطیب جمعه سمنان با بیان اینکه مشکلات موجود کشور را نمی توان انکار کرد، گفت: مردم باید برنامه نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را رصد کنند و به دور از احساسات فرد اصلح را راهی مجلس کنند تا بتوانند با راهکارهای مناسب باعث به حداقل رسیدن مشکلات شوند.

عبدوس برگزاری متعدد انتخابات در ۳۷ سال گذشته پس از پیروزی انقلاب را نشانه اقتدار و مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: ولایتمداری و وحدت کلمه رمز پیروزی ملت ایران در برابر زیاده خواهی دشمنان در طول عمر با برکت نظام بوده است.

وی عشق مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی را یادآور شد و تصریح کرد: این مهم باعث حضور همیشگی مردم در بزنگاه های حساس برای دفاع از آرمان های انقلاب شده است.

ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات سالجاری

امام جمعه موقت سمنان بر ضرورت حضور حداکثری مردم در انتخابات سالجاری تاکید کرد و افزود: مردم ما انتخابات را نوعی عبادت می دانند و همواره با حضور خود اوج شکوه انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشیده اند.

عبدوس صبر و مقاومت مردم بصیر ایران اسلامی در سالهای دفاع مقدس را یادآور شد و تصریح کرد: مردم استان سمنان با تقدیم سه هزار شهید به اسلام و ایران عزیز دین خود را ادا کرده است و این بار نیز با حضور در پای صندوق های رای بار دیگر با شهدا و رهبری تجدید میثاق کرده و دست رد به سینه دشمنان خواهند زد.

وی در خاتمه با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم ما همیشه با زمان شناسی خود دشمنان را نا امید کرده اند.