یزدـ امام‌جمعه ابرکوه گفت: مردم و مسئولان بنا به توصیه‌های رهبری، باید مراقب آمریکا که نقشه‌های خود علیه ملت ایران را با لبخند پیگیری می‌کند، ‌ باشند.

به گزارش پرس شیعه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه امروز ابرکوه با قدردانی از مردم ایران برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: انقلاب ما پس از پیروزی بر رژیم پهلوی و ستمشاهی، همچون خورشیدی در جهان پرتوافشانی کرد و نوید عملی شدن پیام رهبر خود را داد که فرمود: ما انقلابمان را به همه جهان صادرمی کنیم.

وی افزود: این پیام، شرق و غرب عالم را متوجه خود کرد و با پشتوانه نصرت الهی، در ابعاد مختلف موج‌آفرین شد و باعث تجلی وعده امام راحل شد.

حسینی خاطرنشان کرد: بزرگترین هنر امام خمینی (ره) به‌عنوان بنیان‌گذار و رهبر انقلاب این بود که با توکل و ایمان عمیق به خدا و نصرت الهی و شجاعت خاص خود، بزرگ‌ترین قدرت جهنمی را در منطقه ساقط کرد و خط بطلان بر تئوری شوم «دین افیون ملت‌ها است» کشید.

خطیب جمعه ابرکوه بیان داشت: امام ثابت کرد که دین ناجی و حامی حقوق ملت‌های مظلوم است.

وی با اشاره به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در همه نقاط کشور از جمله ابرکوه، خطاب به مردم گفت: شما در این راهپیمایی نشا ن دادید که کار، دست خودتان است، یعنی حرف اصلی و جواب دشمنان را ملت می‌دهد و فرمایشات رهبری فصل الخطاب ملت است.

حسینی با بیان این‌که پیام مهم این راهپیمایی برای مسئولان داشتن وحدت است اظهار داشت: انتخابات مهمی را در پیش رو داریم و همه باید تلاش کنند که طعم شیرین حضور حداکثری مردم در انتخابات، مانند سال ۸۸ که برخی نتیجه انتخابات را برنتابیدند و هزینه‌های زیادی را به کشور و مردم تحمیل کردند، تلخ نشود.

وی افزود: مردم نیز باید توجهی به بازی‌های سیاسی که تأمین‌کننده منافع برخی‌ها است نداشته باشند و خارج از اینکه هر کاندیدایی را منتسب به چه جناحی می‌خوانند، به شخصی رأی دهند که انقلابی، دلسوز و پیرو رهبری باشد.

حسینی با اشاره به بیانات رهبری در جمع کارکنان نیروی هوایی و تذکر رهبری به مسئولان در این دیدار گفت: توصیه‌ها و تذکرات دلسوزانه مقام معظم رهبری در این دیدار باید نصب العین همه باشد.

خطیب جمعه ابرکوه ادامه داد: همه بدانیم که انقلاب اسلامی همچنان در نیمه راه است و دشمن سعی دارد ما را از راه بازدارد و ماهیت و هویت انقلاب را با تقابل و جنگ نرم از بین ببرد و باید حواس مردم و مسئولان در برابر آمریکا که وحشیانه‌ترین کارها را با لبخند انجام می‌دهد، جمع باشد.

وی با بیان این‌که در آستانه صدور فرمان تاریخی امام برای مرتد اعلام کردن سلمان رشدی، نویسنده کتاب آیات شیطانی هستیم، گفت: انتشار این کتاب کثیف که مسلمانان جهان را به خشم آورد، نشان‌ دهنده این است که دشمن به جنگ فرهنگی برای از پادر آوردن مسلمانان روی آورده است و همگان باید هوشیار باشند.