بوشهر – فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: توان موشکی و نظامی ایران متناسب با نیازها توسعه می‌یابد.

به گزارش پرس شیعه؛ سردار علی فدوی یکشنبه‌ شب در آئین معرفی فرمانده جدید پادگان امام سجاد (ع)نیروی دریایی سپاه در شهر برازجان اظهار داشت: استکبار جهانی هیچ‌گاه از دشمنی خود با ایران اسلامی دست برنمی‌دارد و هر بار نوعی دشمنی را در پیش می‌گیرد.

وی به نقش آمریکا در دشمنی‌های صورت گرفته علیه ایران اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به مرحله‌ای از توانمندی و اقتدار رسیده که باعث ترس و وحشت دشمنان شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه علت کینه توزی‌های آمریکا با ایران همین اقتدار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: دشمن از توانمندی های انقلاب اسلامی در برابر دشمنان می‌ترسد و خودشان نیز به این موضوع اعتراف می‌کنند.

وی افزود: کسانی که در گذشته به دنبال نابودی انقلاب اسلامی بودند، امروز تلاش دارند در مقابل خطری که از انقلاب اسلامی می‌تواند برایشان داشته باشد، خود را حفظ کنند.

سردار فدوی با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف، بیان کرد: ایران اسلامی به توانمندی بالایی در عرصه نظامی و موشکی رسیده و این توانمندی با گذشته قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به روند رو به رشد توان موشکی و نظامی جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: توان موشکی و نظامی ایران متناسب با نیازها توسعه می‌یابد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف از جمله عرصه دریا به توانمندی بسیار بالایی دست یافته و هر روز شاهد افزایش این توان هستیم.

به گزارش پرس شیعه؛ در این آئین ضمن تقدیر از خدمات سردار عبدالرضا وجدیان، ناو سالاریکم سید محمود جعفری به عنوان سرپرست پادگان آموزشی امام سجاد در شهر برازجان معرفی شد.